376 entry daha
  • eloy casagrande ile ilk performanslarını sick new world'den iki gün önceki sürpriz pappy + harriet's'te düzenledikleri konserde vermiş olan grup. biraz fazla sürpriz oldu çünkü etkinlik konserin kendisinden 2 gün önce duyuruldu.

bulabildiğim kayıtları dinledim ve bana kalırsa biraz fazla iyi bir performans sergilemişler. her şeyden önce jay weinberg'ün en çok göze batan problemini çözmüşler. neydi o: metronom. jay her ne kadar iyi iş çıkarsa da konserlerde normalden hızlı çalarak şarkıyı normalden daha hızlı hale getiriyordu ve bu bazen olumsuz etki ediyordu. eloy bu konser için click kullanmış. o yüzden çok hızlanmadı ve parçayı normal hızda çaldılar. iyi de oldu. eloy deli dehşet bir performans sergiledi ilk konserine göre.

maske konusunda ise biraz hayal kırıklığı yaratsa da kalıcı olacaklarını sanmıyorum. muhtemelen 25. yıldönümü turnesi başlayınca maskeler değişir.

normalde hemen hemen ümidim kalmamıştı ama şimdilik iyi toparlanmışlar.
  • pappy + hariets'te 2024 yılının ilk performansını gördük ve aynı zamanda da jay weinberg'ün yerini kimin doldurduğunu da gösterdiler, beklendiği üzere eloy casagrande artık yeni üye.

kostüm ve maske olarak 25. yıla özel "köke dönüş" imajı veren eski tarz kırmızı kostüm var, eloy'un maskesi çok basit gözüküyor, umarım avrupa konserleri öncesinde son hâline ulaşır da grubun yeni imajını tam olarak görürüz.
  • kalifornia'da sadece bir kaç yüz kişiye özel eski usul bir konser vermişler. konserin tamamına şuradan göz atılabilir. tabi ses kalitesi düşük ve muhtemelen bir kaç saate silinir bu video, arşivciler bakar çıkar. asıl olay tabi eloy casagrande. stiline bayıldığım wonderkid slipknot'ta da harikalar yaratacaktır. yeni albümün ateşi harlandı şimdi bak . *
  • yeni davulcuyla verdikleri konserin videoları youtube'a düşen grup. amerikalı ballı herifler. iki metre mesafeden slipknot dinliyorlar. ben olsam kafayı yerdim.

mick bir deri bir kemik kalmış acayip kilo vermiş. maskeler de slipknot albümündekilere çok benziyor, sevdim. günün birinde canlı dinlemek umuduyla ekrana ekmek bandım yine.
hesabın var mı? giriş yap