• kesinlikle hayatımdaki en yakınımdır, en iyi arkadaşımdır.
    en orjinal, en samimi.

bazen, kırmızı ışıkta; "olum eci eci vokke dansı (moonwalk) yaparak geç la şuradan" der, bazen, "hiç otogarda yattın mı, kalk evinden bu gece de, otogarda yatmaya git" diye dürtükler durur. bi köpeğe ekmek verirken, " kendini nasıl önemli adam görüyorsun di mi, ulan bi basamaksın, veren sen değilsin, bir parçasısın sadece evrenin, adam ol, gurur yapma" diye ayar verir, bazen "işaret parmağınla baş parmağının birleştirince dudak gibi mi oluyormuş la, anaaa bi öpsene" diye yeni buluşlarıyla hayatımı kolaylaştırır.

küçükken şizofren olma hayaleri olan bir çocuk için, hayallerime ulaşmaya az kaldığını düşünüyorum bazen...

not: beyler cidden dudaktan öpüşüyor gibi oluyor, deneyin.
  • siz akıl sağlığınızı korurken, iç sesiniz delirebilir.

benimki dün geceden beri "böyle bir dünyaya göbek getirmek istemiyorum" diyor.
  • duymak istemediğinizde kulaklarınızı tıkamanız gibi bir lüksünüzün olmadığı, bazan insanı canından bezdiren ses...
  • eger dil bilmeseydik dusunemez miydik acaba, veya dil bilmeyenler dusunemiyorlar miydi acaba diye dusunmeme sebebiyet veren olay...
  • çift kişilikli miyim acaba diye düşünmeme sebep olan gevezedir. her olayda mutlaka söylecek bi şeyi vardır, derdi de sadece benimledir, ne söylediklerimi beğenir, ne yaptıklarımı.. herkesin iç sesi böyle mi benim iç sesimde mi bi anormallik var bilemiyorum.

kendim: bu güzel bi doğum günü hediyesi olur, orijinal bi şeymiş
    iç ses: bu mu len orijinal, ezik seni. al bunu maymun ol da götümle güleyim ben

kendim: arayım ben şunu bi, sesini duymuş olurum
    iç ses: aramaaa zırlayacaksın sonra çekemiycem hiç

kendim: güzel oldu saçlarım kestirince
    iç ses: evet şahane oldu valla, zaten kuşa benziyodun şimdi hiç farkın kalmadı
  • susmaz.

"iyiyim.
    iyiyim iyi.
    bok iyisin!
    iyiyim lan işte.
    yok, kötüyüm.
    bok gibiyim.
    cıvık bok gibi.
    iyi değilim lan ben. ölüyorum işte.
    kimse görmüyor lan. kimsenin skinde bile değilim.
    hiç kimsenin.
    sussana.
    seviyor seni işte.
    eli yüzünde daha ne olsun.
    görmüyor ama.
    ölüyorum, görmüyor.
    tükeniyorum, görmüyor.
    içim acıyor, görmüyor.
    küçülüyorum, görmüyor.
    sessiz ol.
    hep sessizim zaten ben.
    neden sessizim hep.
    niye susuyorum onca.
    neden her şey bu kadar çok geliyor.
    dur. durul.
    sus."

susmaz.
  • hayatta olduğunun kanıtı. aman susmasın, arada lafa tut.
  • dış sesin altyazı ile senkronlayamadığı.

dublajladığı, sansürlediği.
  • her zaman kulak vermekte fayda olduğunu düşünüyorum bu sese. çünkü söyledikleri bir şekilde yaşanılanları/yaşanılacakları doğruluyor.
  • kafanızı yastığa koyduğunuz andan itibaren sizi boğmaya başlar,

uyumadan önce alkol alma sebebidir, ki uykuya geçiş evresi rahat olsun.
hesabın var mı? giriş yap