2798 entry daha
  • yine söylüyorum.

gitmezseniz fiyatı düşer.

almazsanız fiyatı düşer.

talebin olduğu yerde kral mal sahibidir.

2 yıldır bu isyan dorukta. ama fiyat düşüren var mı?
  • ben ibb tesisinde çay içiyporum, mis. 6 tl.
    ekşici kızlar eqlesin.
  • yeterince kişi cafe ve restoranlara gitmeyi bırakırsa sona erecek olan çıldırmadır... haa, insanlar yine bu pahalı hizmetleri(ürünleri satın almaya devam etseler bile, siz gitmezseniz sizi etkilemeyecek olan çıldırma olacaktır... ben şahsen çok uzun zamandır kestim dışarıda yemeyi.. hayır hayır, son 8-10 yılın değişen ekonomik koşullarından değil, daha sağlıklı beslenmek için yaptım bunu... bu çılgınlıktan da etkilenmemiş oluyorum, bu da ek bir kâr oluyor...
  • çok taze bir bilgi.
    26 nisan 2024
    aksaray'da self servis bir lokanta.

1 patlıcan musakka
    1 orman kebabı
    1 pilav
    1 küçük tabak salata
    1 keşkül
    2 su

hesap 950 tl

allah belanızı versin!
  • "gitmezseniz fiyat düşecek" diyenlerin tamamı esas suçluyu gizlemek için konuşuyor. dinlemeyin onları. türkiye'deki hiçbir sektör serbest girişime müsait değil. devletin bütün mekanizması üç beş mafyaya alan açmış ve geri kalan herkesi, işini hakkıyla yapan, makul fiyatla iş yapan herkesi zararına iş yapmaya zorluyor. belediyesi ayrı, resmi işlemleri ayrı, denetimi ayrı, kira fiyatları ayrı, kara para aklamak için kurulan düzen ayrı ayrı sektörü mafyaya teslim ediyor. sizde burada "gitmezsek fiyatlar düşer" diye bu mafya düzenini gizlemeye çalışıyorsunuz. yarrağım düşer fiyatlar. tatil beldelerinin tamamı kara para aklama üzerine kurgulanmış, seni sikleyen yok. eşşek yüküyle para vermeyeceksen umurlarında bile olmazsın.

ya bir de internette 20k kira hesabı, 5k işçi hesabı, 1k vergi hesabı yapan tipler var ki dillere destan. tam bir üçkağıtçı. mafyaya çalışıyorlar haberleri var mı yok mu emin değilim. lan oğlum adam akıllı bir sistem olsa, insanların iş yeri açması için, esnaflık yapması için sistem dizayn edilmiş olsa, fahiş fiyata hizmet verenin yanına çok daha iyisini daha ucuza veren geldiğinde ne yapacak? ama gel gör ki kirasından, vergisinden, cartından curtundan dolayı kimse iş yeri açamıyor. bunun neyini anlamıyorsunuz lan? ne kadar aptal olabilirsiniz?
  • bir şirket var sarılı.
    devletin suçu.
    kapansaydı keşke.
    görürdün ebesini.

bir site var fotoğraf atılıyor
    göt görmekten sıkıldım
    dövme görmekten bıktım
    rakı masasından bıktım
    keyifler 70lik içilen bir duble alt tarafı.

bir site var sürekli x'li
    o siyasetçi ne yapmış
    bu ünlü kime yancı olmuş
    taraf olmuş
    banane ki.

egodan da bıktık, kıskanmalara da.
    götü güzel olan açar, yemek isteyen anasını bile satar.
  • bakin size bir şey söyleyeyim mi? bir daha türkiye'de tatil yapani siksinler.

bakin pasaport, otel, uçak hariç diyorum 7 günde yurtdisinda 1234 kredi kartı harcaması desen ve hadi 1000 lira da nakitten harcadim desem 2500 lira zor gitmiş amk.

bakin 27 nisanda yurtdisinda bir ülkede öküz doyuran pizza ve 1 kahveye 418 papel gitmiş amk. kahvaltiyi otelden alirsan bir sana akşam yemeği birde çay kahve çıkıyor onda da siksen 1000 lira tutmuyor. ve bu 7 gün boyunca böyle. aha örnek. görsel

hesap ortada. türkiye'de sabah evden çıkıp bismillah deyip nefes aldığında kafadan 500 papellik oluyorsun birde haftasonu manitle gezmeye sinemaya gitsen 2000 lira içerdesin. birde elin %100 hristiyan gavur ecnebi memleketinde kahvaltıyı otelde yapip öğlen kahveni içip akşam tıka basa zikkimlandiginda 1000 lirayi geçemiyorsun.

bir daha türkiye'de cafede restoranda ve otelde para harcayani siksinler
hesabın var mı? giriş yap