• rent a car firması tarafından ford fiesta'ta 10 euro farkla upgrade olarak 2017 modeli tarafımıza verilmiş araç. gerçekten çok güzel. aracı ben sürmedim ama konfor açısından 10 numara diyebilirim. eşim araçlardan hiç anlamaz, merakı da yoktur. arabadan indikten sonra bu arabadan alalım diye tutturdu :) bindiğimiz konfigürasyon tr'de 300k den başlıyor, nereye alıyorsun? ileride param olursa volvo yerine almayı düşünebileceğim araç.
  • kuşlu reklamının müziği ile gönüllerde taht kurmuş tomofil..
  • çok büyük olup çok kışkırtıcı görünmeye başaran ender otomobillerden.
  • nisan 2023'te kardeşi galaxy ile bantlara veda edecek, mpv sınıfının son ve sportif kalelerinden.
  • yeni kuşlu reklamı ile kuş severleri mest eden araba
  • yeni kuşlu reklamı için : http://www.youtube.com/watch?v=2kfcosxm2my
  • yürüyen aksam ve özellikle sürüş keyfi olarak bir minivandan öte olan araç.

ülkemizde düz ve otomatik şanzımanla sunulan 2,0 lt 140 hp'lik tdci motorla birlikte satılmaktadır.
  • reklamindaki $arki icin;

(bkz: sous le ciel de paris)

te$ekkurler: leslunettesroses
  • kucuk araba kullanmaya alisan insanlara sikintili anlar yasatan aractir. aracin buyuk olmasi sebebiyle dar yollarda kullanirken, ya da dar bir otoparka girerken sikinti yaratir. sahsen bu aracin sol arka camurlugunun ust kismini otoparkta bulunan bir adet bmw'nun tamponu ile yakin temas haline soktum. yakin temas dediysem bildigin goctu iceri tampon hafiften. arac kiralikti; teslim ederken oradaki gorevli gormesin diye biraz ter doktum ama degdi. araci kontrol eden kiza hafiften yazma boyutunda yavsayaraktan kizin bunu gormemisini sagladim. umarim kizi isten atmamislardir sonrasinda, vicdan yaparim.

neyse; uzun yolda cok seker arac ama. 160-170 kmh hizlarda giderken bile arac oldukca stabil. benim kiralamis oldugum arac 2.0 dizel motor ihtiva ediyordu. ilerde aile araci olarak dusunulebilir. o zamana kadar favori aracim bmw 1 serisi olarak kalmaya devam edecek.
  • tasarımıyla, bilinen mpvlerden minivanlardan ayrılan ve daha sportif bir görüntüye sahip olan, suvlar piyasayı ele geçirmeden evvel sportif, geniş hacimli, yüksek aile aracı boşluğunu dolduran araçtır.

piyasadan silinen pek çok türevinin aksine üretimi halen devam etmekte olup önümüzdeki yıl için ford galaxy ile birlikte makyajlanmıştır.
hesabın var mı? giriş yap