• bir çeviri harikasının altına imza attılar bu sabah.

fergie: i am not pregnant, for the record. (yani demek istiyor ki, "hamile değilim, bu da böyle biline.")

altyazı: albüm nedeniyle hiç hamile kalmadım.

tebrik ediyor, çeviriyi yapan arkadaşı şu adrese yolluyorum: for the record
  • 90'lı yıllarda çocukluğunu, 2000'lerde ise ergenliğini yaşamış ben ve benim gibilerin hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu düşündüğüm müzik kanalı...avril lavigne'in ilk çıkışını, pink, justin timberlake, eminem, madonna , jennifer lopez, shakira gibi şarkıcıların, placebo, muse, rhcp, maroon 5 gibi yabancı grupların gün boyunca dönen şarkıları ile geçirdiğimiz bir dönemi hatırlatır bana hep...hala yayınlarına devam ediyor olsa da benim için 2005 - 2006 döneminde kalmıştır...anıların kanalıdır...
  • -bu tur muzik yapan gruplara rastlamak zor, cunku apocalyptica heavy metal'i gayda ile gerceklestiren bir grup !

seklinde bir yorumla beni benden calan spikerlere sahipler.

(yanlisin var, gayda degil- flut o flut. blokflut hem de.)
  • 2003-2009 arasında bütün müzik kanalları gibi efsane olan, bugünlerde okeye dönen kanal. şaka maka bu ülke mtv türkiye'yi bile harcadı oflaz ailesi kanalı kapatmak durumunda kaldı.
  • harika bir başlangıç yapan, uzunca yıllar vazgeçemediğimiz ancak son 2-3 yıldır anlayamadığım bir şekilde saçmasapan şarkılara yer vererek kalitesini düşürmüş olan müzik kanalı. hala alternatifsiz olması ise ülkemizin ayıbı. bu haliyle de başka hiçbir kanalda izleyemediğimiz kliplere ev sahipliği yapıyor olması önemli tabi
  • rock'n coke 2009'da, duman konser'inden 3 parçayı, duman'la gerçekleştirdiği anlaşma gereği gösteren kanal... sevdikleri sanatçıların / gruplaraın konserlerine gelemeyen izleyiciler, 3 parçayla yetinmek zorunda kaldığı bu tip durumlarda çok haklıdır... ancak bunu sunmayan televizyon değildir gruptur...
  • yine şifrelenmiş. merak ediyorum; dream tv'yi izlemek için dsmart alacak hedef kitle kaç kişiden oluşuyor?
  • biraz önce bir klipte bikinili kızları sansürlediklerine şahit oldum. ne biçim ülke olduk lan; bizim zamanımızda kırmızı nokta kuşakları, tuttu fruttiler vardı. hiç de sapık olmadım. sikeyim böyle ülkeyi ya bikinili kız görmeye bile tahammülü olmayanlar tarafından yönetiliyor. gerçi hamile kadının sokağa çıkmasına takan adamlardan ne beklersin. ölün lan hepiniz.
  • halen dunyanin en cok izlenen spor etkinliginin super bowl oldugunu dusunen insanlar varmis, bunlar da dream tv'de calisiyorlarmis. ilginc bir kanal. dunyayi biraz daha takip etseler super olacak. ya da kopyaladiklari haberlerin metnini sadece cevirmeyip biraz kontrol etseler tabii.

dunya kupasini, olimpiyarlari zaten geciyoruz, sampiyonlar liginin yari final maclari bile superbowl'u geciyor. kriket dunya sampiyonasi final maclari bile.
  • festival line-up'ını sayarken "u2"nun da adını geçiren ve britney spears çalmaya başlayınca "lşte skinn!!" diyebilen* spikerlere sahip kanal. işi bilmeyene iş vermek bizim ülkede çok popüler. beyindeki kıvrım ve çıkıntılar değil de başka yerlerdeki kıvrım ve çıkıntılar yeterli olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap