• bu eylem karşısında erkekler olarak prostat kanserine dikkat çekmemiz gerektiğini düşünüyorum..

nereye yatırıyoruz?

- sola
    - sağa
  • (bkz: bastırılmış cinsellik)

topa girmiyim, kayarak müdahale etmiyim diyorum ama olmuyor.

arkadaş, neden bizim millet çevreyolundan gidiyor hep..

neden dosdoğru sevişme isteğini dile getiremiyor.

neden şimdi gece gece "mutfağa ehi ehi ehi" şeklindeki yazıların altında bilimum cinsel içerikli çağrışımlar, sohbetler, yazışlar dönecek?

neden bu kadar embesiliz? neden iletişemiyoruz? neden almanya'dan 3 yedik? neden neden ulannnn!!!
  • inci sözlük önderliğinde erkeklerin de karşılık olarak nasıl boşaldıklarını yazdıkları durumdur.

bir kaç örnek vermek gerekirse;

hunharca..
    sarsılarak..
    badana yaparcasına...

boş olmak zor zanaat.
  • yunan bir arkadaşımın iletisine "i like it on chair" yazmasının sebebiymiş. yani neresinden bakarsan bak yanlış anlaşılmaya müsait bir ileti, insanın aklına türlü şey geliyor. tamam belki biraz fesat olabilirim, kabul ama elinizi vicdanınıza bir koyun, "i like it on chair".
  • benim de insanların niye bu kadar bıdı bıdı yaptığını anlayamadığım facebook eylemi.
    hayır siz her maç sonrası yok efendim, o ona nasıl koymuş, volkan g.tüyle topu nasıl tutmuş veya tutamamış ve benzeri statusleri yazarken süper güzel statusler; biz masanın üstüne, koltuğa ve de benzeri yerlere koyunca çantayı salakça. anlayamadığım neyi sevmediğiniz; kadınların kendi aralarında organize olabilmelerini mi yoksa oyunlarına sizi almamalarını mı?
    olay meme kanserine ilgi çekebilmekti ki yeterince çekmiş olduğunu düşünüyorum ki bu kadar entry yazmışsınız. başka bir yerde de önerdim şimdi de öneriyorum siz de prostat kanseriyle ilgili aranızda böyle bir organizasyon düzenleyin, eminim bizimkinden daha çok eğlenceli olur ` :swh`
    ya da bu konuyu anlayın o çantayı kafanıza koymayalım ` :burda da swh`
  • anlamıyorum arkadaş ya. facebook'ta günde 100 tane dangalak video paylaşan adamlar gelmiş buna laf ediyor. sosyal tahlil yapıyor. gerçekten ciddiye almanız gereken şeyleri ciddiye alsanız daha isabetli olmaz mı kuzum?
  • listemde vasatın altı iq'ya sahip kaç kişi olduğunu göstermiştir.
    sadece iletisine yazanlar hadi eğlencesine, gırgırına, öylesine yazıyor; asıl feci olan asli bir görev gibi bunu mail zinciri olarak yayan grup.

"profilinizde durumunuzu belirtir satira yazin. sonra da neler olacak seyredelim. sadece bizler arasinda sir :)) bildiğiniz her kiz arkadaşiniza iletin !"

ergen misin yavrum sen? ne olacak sanıyorsun? infial mi yaratacaksın? insanlar "allahım neler oluyor, nedir bu" diye kendilerinden mi geçecekler?
hesabın var mı? giriş yap