3877 entry daha
  • insta'da irfan can kahveci post'ları layklayan eleman.

bu irfan videolarda küfür ediyordu senin takımına sana mı düştü beğenmek?

bir fenerli icardi postu beğense samandıra'da idmana çıkabilir mi bir daha? ne garip adamsın ya.
  • barış alper kendini çok geliştirdi. çok iyi bir oyuncu oldu inşaallah bizi avrupaya transfer olarak gururlandıracak. önceleri saha içerisinde gereksiz bir agresifliği vardı onu da üzerinden attı. sadece kendini yere atma mevzusu kaldı, kendini yere atma huyunu da düzeltirse avrupa'nın elit kulüplerinde oynarken görürüz bu türk gencini.
  • milli takımdan arkadaşıdır, beğenir beğenmesine ama daha iki gün önce ortamda "gs güzel gol attı" diyen adamı kadro dışı bıraktılar. bu ortamda atma like. basit bir şey. irfancan ölmez like atmadın diye.
  • barış benim takımda en sevdiğim iki üç oyuncudan biriydi. ama irfan can'ın fener formalı resmini begenmesine kalbim kırıldı, soğudum barış'tan. aslında irfan can'ı da severim. arabistan'daki olayda atatürk tişörtlü fotoğraf paylaşmasından dolayı bir sempatim var. fakat son iki yıldır biz düşmanlıktan başka bir şey görmedik tüm fenerbahçe camiasından. bize sürekli terör imasında bulunuyorlar. hatta geçenlerde fenerli bir futbolcu barış alperle italya'ya gitti diye ali koç'tan azar işitti şeklinde haber vardı. dayı'nın golünü beğenen oyuncuyu kadro dışı bıraktılar. irfan can barış'ın arkadaşıdır. barış irfan can'ın eşiyle, çocuğuyla futbol dışı hayatına dair bir resmini beğenir, bunu anlarız. ama bize düşmanca davranan, terörist diyen bir takımın formasıyla olan resmini beğenirse kalbimiz kırılır.
    editt: dayanamadım;
    (bkz: silceğsin yılmazı emesenden)
  • ezikbahçe'de oynamayan boğazın boğası.

bırakın bu ezikçe hareketleri, barış alper istediğini likelayabilir, burası galatasaray, biz böyle ufak tefek şeylerle uğraşmayarak bu konuma geldik, vakarınızı muhafa edin.
  • olm ciddi manyaksınız lan. adam arkadaşının fotoğrafına beğeni atmış, yediği laflara bak.

bu bokuyla kavga etme işleri gs camiasının hamurunda yok bir kere. bu takım tr ortamının en az havadan nem kapanı, en çok performansa bakanı ve en çok sadece başarıya kitleneni olduğu için başarılı.

sizin kezban modeli taraftarlığınıza kulak verdiği için değil.
  • medeniyet timsali arkadaşların destek veriyor olması gerçekleri değiştirmez.

o forma üzerindeyken defalarca galatasaray'a sövmüş bir tipin fotoğrafını hiçbir galatasaraylı beğenemez.

aklını başına alması dileğiyle.
  • gören de dicek ki messi, ronaldo yu like lamis ne guzel işte arkadaşi beğenmis. futbol sadece bir oyun. bu adamlar milyonlar kazanan insanlar. beğensin tabi. medeni ortamda boyle seyler cok normal.. basari da dilesin. rekabet basariyi getirir.
hesabın var mı? giriş yap