aynı isimde "bahar" başlığı da var
sponsorlu
1587 entry daha
  • şurada da dediğim gibi (bkz: #163865529), bir crossover yapılsa bahar, başarı hikayesi olarak kızılcık şerbeti kıvılcım’ın programına katılsa
  • izleyen herkesin kendini “bahar” sandığı dizi.
    timurlar kendini bahar sanıyor, envenler kendini bahar sanıyor, renginler kendini bahar sanıyor.
    işte belki de en kolayı bu. kendini mağdur sanmak. suçu başkalarında aramak.
    aynaya bakıp, “bu ilişkiyi ben bok ettim” demek, kolay kolay yemez.
  • --- spoiler ---

son bölümde baharın gelinliği yakmadan önceki sahnede dolunayın üzerinde kafam kadar istock by getty images yazan dizi kurguda nasıl gözden kaçtı bilemiyorum...

--- spoiler ---
  • tespitin dibi ile geldim: bu dizinin aziz uras'ı demirhan demircioğlu, neşeli günler'in ahmet'i yaman coşkun'un ses tonu, konuşurkenki ağız hareketleri, bir miktar da tip olarak resmen kopyası.

neşeli günler - ahmet (yaman coşkun)
  • aşağı yukarı on yıldır kocasıyla ayrı yataklarda yatan, bu süreçte hiç öpüşmeyen ve hiç sevişmeyen bahar karakterinin kocasının kendisini aldattığını düşündüğü dizi. hayır bacım kocan aldatmıyor, ev arkadaşının sevgilisi var.

bu arada timur'u haklı bulmuyorum, bahar'ın mallığına kızıyorum.
  • son zamanlarda izlediğim ve severek takip ettiğim tek dizi. zaten salı akşamı yayınlanan dizinin cumartesi gecesi neden hâlâ fragmanı ortada yok çok merak ediyorum.
  • hatun izliyor bu diziyi, dizide ay fotoğrafı çıktı ve üzerinde “istock” yazıyor jhhajhahahahh
    ulan 3 kuruş verinde orjinalini alın yada kendiniz çekin komediye ve rezilliğe bak
hesabın var mı? giriş yap