• insanın ağzına sıçmakta birebir. durduk yere ağlatan bu adama bütün notalar helal olsun, bütün nefesler sonsuz saygı duruşuna geçsin. dinledikçe ben nefes alamıyorum zira.

http://www.youtube.com/…hki6rrw4pwo&feature=related
  • kesinlikle ve kesinlikle yaptığı müzik arabesk olarak nitelendirilmemelidir. başka birşeydir ama nedir bilemiyorum. utanmasam trip hop bile diyeceğim..*
  • böyle mükemmel bir sese sahip olmasına rağmen neden hala hakettiği değeri bulamadığını anlayamadığım hatta anlayamayacağım şarkıcı.
  • "agla sevdam" diyerek aglatan muazzam ses. abi o nasil bir yorumdur oyle?
  • dile getirilemeyenleri nağmelerle ifade eden, bütünleştiren büyülü ses. o söylesin, ben karşısında oturup ağlayayım.
  • hala o soundtrack dinleniyorsa bu adam sayesindedir. her dinleyiste yine kotu oluyorum yine kotu oluyorum...
  • soundtrack'i sony müzik'ten çıkan ağır roman film müziklerinden tanıdığımız, gözleri ali * sanatçı.
    (bkz: ağır roman/#3672335)
  • o, 'ağla' dedikçe, zaten başka birşey de gelmiyor insanın elinden.

http://www.powerclub.com.tr/albumdetay.jsp?id=3398
  • nerededir, yıllardır niye söylemiyordur,
    söylüyorsa benim haberim mi yoktur
    bilmiyorum.

her şeyin ötesinde acayip bir ses.
    ağla sevdam dinleyip, bu adamın vokal gücünü es geçen akademik kibri de allah bildiği gibi yapsın.
    aysel verdikçe odunu,
    tutuşturmuş ortalığı;
    ne zaman dinlesem orta yerimden deşer.

söylesene be arkadaşım;
    gazel oku,
    bozlak söyle,
    arabesk mi ona da eyvallah,
    mevlid oku hatta, şırıl şırıl ağlayalım...

içinden hangisi geliyorsa...

ama,
    yeter ki söyle!
  • gece gece bana hissettirdiklerini buraya yazmaya kalktığımda benzer hislerin yazılmış olduğunu görünce doğru bir tanım olacağını farkettiğim, sesine ender rastlanacak olan müthiş yorumcu.

yorumladığı herhangi bir şarkı, rakının yanında gidebilecek en güzel meze sanki..
    sanatçı kelimesini, "sanatıyla sizi bu dünyadan koparıp başka dünyalara götüren kişi" olarak en doğru şekilde tanımlatan güzel insan..

(bkz: masum günahlar)
hesabın var mı? giriş yap