• amına koyim niye herkes bu kadar sinirli. hahahhajkshdashj adam bu özelliğini istediğini naif bir şekilde dile getirmiş, sen niye sinirlendin anana mı sövdüler ya hahahaha.

hiç oynamadığım oyun, 2002 dünya kupasına yetişmiştik, süper alevli şut vardı aşşırı iyiydi.

edit: "hocam rica etsem 1 kasım seçimleri ile ilgili şu önemli duyuruya debe entrynizde yer verir misiniz? böylelikle konudan habersiz olan yüzlerce arkadaş başvuru tarihlerini kaçırmayacaktır.http://www.eksiduyuru.com/…k-isteyenlerin-dikkatine"
  • kaleci dokunulmazlığının olmadığı buram buram özgürlük kokan devrimci bir oyundu.. şimdiki oyunlarda kaleciye 5mden fazla yaklaşamıyorsun bile, tam bir saçmalık. özellikle son dakikalarda kaybettiğin ve/veya sinirine dokunan bir maçta enerjiyi atmak için kaleciye kayıp sakinleşip, deşarj olurduk. aradan 17 yıl geçmiş ve şimdi insanlar bu sakinleşmeyi gamepad kırarak, bilgisayarı/konsolu camdan atarak veya kendilerine zarar vererek yapıyor. daha mı iyi oluyor ey ea sports? bırakın inadı fifa 16'da getirin şu özelliği, sana ne oluyor aq kırmızı yiceksem ben yicem. istiyorum o özelliği lütfen.

babamın iş yerine gidip oynamıştım, oynadığım ilk oyundu. bilgisayar bile başlı başına bir akıl yitirme nedeniyken bu oyunla iyice mala bağlamıştım. bir diğeri de quake'dir ama bunun konuyla bi alakası yok şuan.
    horozu, introsu, cd'li giriş menüsü, imleci, müziği, frikiklerdeki sarı oku, batistutası her şeyiyle harika oyundu.
  • fifa international soccer'da bulunan hakem kart göstereceği zaman hakemi peşinden koşturtma özelliğinin olmadığı oyun. hiç vazgeçmiyordu pezevenk.
  • chumbawambanın o meşhur tubthumping şarkısını dinlemek için demoyu izler dururdum soradanda çok klasik bi bar parçası olmuştur
  • unutulmaz soundtracki için (bkz: chumbawamba - tubthumping).
  • ayrıca siz bilmezsiniz onun bunun çocukları, momentum denen illet ilk bu oyun ile peydah olmuştu. kutunun arkasında ballandıra ballandıra anlatırdı. sizin ben geçmişinizi sikeyim afedersiniz.

insanlarin yok yere birbirini kırdığı oyun.
  • horozuna kurban efsane oyun.

dünya kupasını kazanınca world cup classics modu açılıyordu. o modda eski dünya kupalarındaki efsane karşılaşmaları o dönemin futbolcuları, formaları, kuralları ve toplarıyla oynayabiliyordunuz. yani meşin yuvarlak adidas falan değil, hakkaten meşin mesela. senesine göre atmosfer de değişiyordu. çok eski maçları sepya tonunda oynadığımı hatırlıyorum.

nostalji içinde nostalji.
  • çocukluğun da verdiği saflıkla hayatımda ilk ve son kez kutusuyla birlikte orjinal olarak 20$ bayılıp da aldığım, 1997'den 2005'e kadarki tüm fifa oyunlarını aldığım halde az önce bütün evi aramam sonucu bende kalan son fifa hatırası olduğunu gördüğüm vefakar oyundur.
    kutusunu da hala saklar, zaman zaman bakar, nostalji yaparım:
    http://img395.imageshack.us/…/746/worldcup987qq.jpg

(bkz: hey gidi günler)

edit: ha bu arada bi hışımla kaleciye kayıp kırmızı kart görmenin en zevkli olduğu fifa oyunuymuş kendisi.
  • izleye izleye kafama kazıdığım horozun fransa sokaklarında koşturduğu video demosuyla, her tubthumping'i dinleyişimde olduğum yerde "koşan horoz taklidi" yapmama sebep olan ve çevrenin garip bakışlarını üzerime çektiren ea sports ürünü
  • bu oyunda biri klavyeyle biri mouse ile olmak üzere 2 kişi oynayabilmekteydiniz. ah ah az mı beller kıldım o mouse ile :)
hesabın var mı? giriş yap