aynı isimde "tcl (elektronik markası)" başlığı da var
  • ks. tool command language.. ogrenmesi son derece basit, guclu ve esnek bir script dilidir. http://www.tcl.tk/
  • eskiden ttk adiyla sahte tdk kasetler ureten, dava edildikten sonra adini tcl olarak degistiren cinli sirket.

tam adi: tcl corporation

alcatel, thomson ve blackberry'nin de sahibi.
  • 24bin tlye aldığım 55c745 televizyon 38 bin tlye satıldığını görünce şok oldum.

genel olarak kullanışlı arayüzü hızlı ancak uydu kanalları sürekli güncelleniyor ve yaptığım liste sürekli bozuluyor. 10 numaraya ülke tv yi koymuşlar lan izlemek istemiyorum ülke tv a haber atv gına geldi liste yapmaktan.

bu konuya çözüm bulunmalı.

edit: sevgili @caner2014 yardım etti sağolsun.

türksat tkgs açıkmış tkgs ayarlarını esnek moda getirmek gerekiyormuş ayarlardan.
  • john ousterhout tarafindan geli$tirilmi$tir.
  • cinde bulunan yerel bir marka. bilgisayar, tv gibi elektronik esyalar uretir ve fiyatlariyla sizi daima sasirtir. (bkz: sudan ucuz)
  • kolayca herkezin öğrenebileceği, eggdrop la beraber kullanımda çılgın irc bot lar yaratmanızı sağlayabilecek basit ama çok kullanışlı bir scripting dili.
  • official okunu$u "tickle"'dir.. ama "tiisiiyel" $eklinde okumaya ali$tik bi kere.
  • array oluşturup foreach ile iterate ederken array'in elemanlarının hangi sırayla geleceginin "tanımlı" olmadıgı dil*.
  • amerikan ekektronik magazalar zinciri bestbuy' in kendi markasidir. onceden pek kaliteli degildi. ama son 2 yildir buraz kendilerinden birazda diger buyuk markalardan araklama ozellikler koydular ve oldukca gelistiler. best buy da ucuz olmasinin sebebi ise diger markalar gibi komisyin vermez. ayrica insignia markasi da best buy a aittir.
  • uygun fiyata led tv'ler satan firma.

(bkz: thomson)

(bkz: tcl roku tv)
hesabın var mı? giriş yap