• latincede sol anlamına gelen kelime...
  • zirvede "benim burda bi badim olacaktı?", "badim vardı benim bi tane?", "badimi gören oldu mu?", "badiiiiiiiiim", "badimi istiyoruuuum" diye köşe bucak aradığım, en sonunda boynumu büküp, kaderime küsüp "çok pis satışa geldim" diye düşünmeye başladığım anda tepemde bitip "turşunun iyisi sirkeyle mi olur limonla mı?" diyenimdir. şükür yüzünü gördüğümdür. kazıtılmış kafasına meftum olduğumdur. ama o bere alınacak sana o kadar diyorum. sözüm söz. senin kafan üşüyecek ve ben buna kayıtsız kalıcam öyle mi? yoo dostum yoo. bunu benden isteyemezsin. o kadara kadar değil. henüz o kadara kadar değil.
  • partinin sol el ile çalınacağını bildiren, s kısaltmalı, italyanca müzik terimi.
  • elma da desem armut da, kayıp yazar.
  • insanda sürekli suratını mıncırma cıncırma sıkıştırma isteği yaratan badiş. bir yaş daha büyümüş olması bile içimdeki bu isteğe engel olamıyor.
    -pişşşt gel buraya sıkcam suratını . öpcem bi de. gel çabuk buraya!
  • geçen haftanın en beğenilen entrylerinde kendisini görmekten bahtiyar olduğumuz (#9900089), her entrysi bu klasmanda yer alacak kadar nadide, mektupları ve varlığıyla günü güzelleştiren pek sevgili badim.
  • henüz daha bi kere görmüş olsam da hastası oldum kendisinin. kılıcımla omuzlarına dokundurup, enercayzır tavşanı ünvanını veriyorum kendisine.
  • (bkz: dextra)
  • sayesinde, belki de yillardan sonra, balli kaymakli bir pazar kahvaltisi yaptigim balkaymak bir hatun disidir. ayrica v for vendetta'dir. bir guzel bagyanin da yillar once kaybolmus ikiz kardesidir.
  • valla tencere yuvarlanmis kapagini bulmus benim mideme bayram ettirmis insandir.
    (bkz: #11103869)
hesabın var mı? giriş yap