• sabri reyis'in katılacağı programı iple çektiğim gstv yapımı. swf okyanusu çıkar oradan.
  • romaya sevgilerle'yi anlatamadı semih. roma'yı nasıl anlatıcam diye çemkirirken selçuk totti yapsaydın dedi. (bkz: totti yapmak)
    burakların karşı takımında umut, aslan kral'ı anlatırken burak'ı gösterip kralı anlattı burak gösterme olm beni diye çemkirdi.
    hasan şaş: olum hiç mi oynamadınız mesela deliyi anlatacaksınız, engin'i göstereceksiniz aafjkajfkasjfajf

galatasaraylı olmak bi harika
  • galatasaray tvdeki eğlenceli program sessiz sinemada ümit davala gece kusu sercan yıldırım'ı göstererek sercan'a bakın anlayın, filmin ismi vur ve kaç!
    (bkz: şakalar komiklikler)
  • toplumsal olarak daha ziyade popüler sessiz sinema soruları ve sessiz sinema oynarken anlatılamayan filmler gibi yüzeysel başlıklarda irdelediğimiz sinema tarihinin 1895-1930 arası altın dönemi.
  • --- spoiler ---
    semih kaya: ben hayatımda ilk defa oynuyorum hocam.
    hasan şaş: oynama bir daha zaten hahahh
    --- spoiler ---
  • bir galatasaraylı olarak pek hoşuma gitmeyen program. bu programı izledikten sonra takıma olan bakış açım değişti.
    futbolcularımızı izleyince onlara daha bir sempati duymaya başladım onlara ayrı bir yakınlık duydum. artık ilişkimiz futbolcu taraftar ilişkisinden öte bir ilişki oldu. şimdi burak gol kaçırırsa ben nasıl küfredeceğim bu adama. ya da futbolcularımızdan biri sakatlanırsa ben çocuğu dizini kanatmış anne gibi üzülmez miyim. ya da emre'nin sevgilisi onu parası için seviyorsa ben başımı hangi duvarlara vururum. peki ya selçuk kazandığı paraları borsada kaybederse ben ne kadar üzülürüm. zaten muslera'yı her gördüğümde yanaklarını sıkasım geliyor bu programla iyice aramızda bir bağ oluştu futbolcularımızla.

bir de sabri reyiz ve muslera'nın katılacağı programı iple çekmeye başladım.
  • yarım saat sürdü ama beni benden aldı, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bitti zaten.

hasan şaş:

- gel engin gel, bari bi işe yara!!

canlarımsınız.
  • hasan şaş'ın olduğu ortamda mutsuzluk olması mümkünsüz lan, herif mutluluk-goygoy paratoneri.
  • galatasaray tv programı olanı şöyle harika bir diyaloğu içinde barındırıyor.

emre çolak: ne yapayım hocam nasıl anlatayım (hasan şaş'a davala'ya hitaben)
    umut bulut: yerli mi yabancı mı sen onu söyle
    emre çolak: söylememe gerek yok ki türkçe yazıyor zaten (kağıdı göstererek)
    gülüşmeler.. perde kapanır..
  • hasan şaş'dan inciler gibi olan program

--- spoiler ---

"kral'ı anlatırken burak yılmaz'ı deliyi anlatırken engin baytar'ı göstereceksin."

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap