• türkiye'de doğmuş olsa bir ebru olarak hayatına devam edecek hatun kişisi.
  • hala surat yapısı yüzünden ciddiye alamadığım şarkıcı. * *

annesi öğretmen, babası astsubay olan oks 2007'den 410 puan alarak anadolu lisesine giden ve eczacılık isteyen kız tipine sahip hala. iç çamaşırlarıyla dolandığı kaslı mankenle seviştiği hands to myself klibinde bile tam bir merve. şu tipi yüzünden klipte az kalsın mastürbasyon yaptıracaklarmış da sonradan vazgeçmişler gibi.
  • kendisinden 4 yaş büyük adele ile fotoğrafına bakınca bir acayip kalıyor insan. bir an arkadan anası çıkıp "yi yii gaşık kadar suratın var, bak adeleye goç gibi goç goç!" diyecek sanıyorum. he adele candır tabi ama 88 doğumlu adele, 92 doğumlu selena mı olur lan..

(bkz: yaşlandığının farkına varmak)

tüküreyim yeni yıllara..

edit: ölü link
  • seksi, vamp kadın imajı biri üzerinde en fazla bu kadar yapay ve komik durur. pokemon gibi kızsın amk işte zorlama.
  • çok afedersiniz kendisi tıpkı bizim üst katta oturan ceren'e benziyor*. fiziğinden değil yüzünden bahsediyorum tabi*, latin güzelliği, fiziği falan sıfıra yakın bu kızda. baya senin benim gibi herhangi bi kız yani. kızın gözleri görünmüyor lan. hadi dış görünüşü geçtim ses bile yok. karaoke bar'da şarkı söyleyen herhangi bir kızla arasındaki farkı bilen varsa bana anlatsın arkadaş. nasıl bu kadar ünlü olabildi bu kız bu haliyle, o kısmı kaçırmışım ben galiba.

edit: kezbanlar bunu kıskanıyor falan diyenler olmuş, şahsen bir kezban olarak kıskanacak olsam jennifer lawrence gibi bir şeyi falan kıskanırım, bizim üst kattaki cerene benzeyen kızı niye kıskanim. zaten üst kattaki ceren de justin bieber'a aşık.
  • acayip bir suratı olan kişi. 12-13 yaşındaki kızın yüzü gibi. sevişmek istese sevişemem, kendimi sübyancı gibi hissederim lan..
  • hands to myself adlı bir şarkısı varmış, bunun klibini izledim şimdi (popüler kültün taaamına koyim, bilmek istemediğim şeyleri bile biliyorum artık)

biri bana bu kızın neden don sütyen gezdiğini açıklasın rica ediyorum. yani ben bu kızı seksli düşünemiyorum, olmuyor. sanki arkadan bi yerden anası babası çıkıp, selena derhal eşyalarını topla, eve gidiyoruz. bir hafta cezalasın diyecek gibi geliyor.

sen niye öyle göt loblarını benim gözüme sokuyosun ki selena? senin daha yaşın kaç başın kaç evladım. anan baban yok mu senin?

ya aslında esmer ve seksi bi tipi var ama mizacı velet bu kızçenin. olmuyo yani öyle boyfriend gömleğiyle gezinen, taze pompiş yapmış kız imajı...

misal ariana grande bacımız var, o da ufak tefek ama bi aura var kızda, kadın olarak çüküm kalkıyor.

lakin selena... selenacığım. yapma çocuğum. bırak kızım, pistir o pipi. yere düştü, mikrop kaparsın annecim. hadi yatağına.
  • hack olayı sazan.avi'dir...

işte buda ıspatı;

*****+18*****

http://imgur.com/a/riaqq

*****+18*****
  • hayranlarına selanator denildiğini öğrendiğim gün çocuk yapmama kararı aldım.
  • her apartmanda selena gomez'e benzeyen bir kız vardır. yoksa da daha babasının tayini çıkmamıştır, yakında gelirler.
hesabın var mı? giriş yap