• istanbul'da olmayan yer.
  • trt spor isimli kanalda yayınlanan otomobil programı.. program yapmışlar lakin işin komik tarafı yarım saat boyunca yeni lansmanı yapılan bir aracı anlatırken reklam olmasın diye ne adını ne modelini söyleyen ve logoyu gizleyen bir programdır.. araç tanıtımı izleyip aracın ne olduğunu bilmemek komik.. birde bu adamlar aracı test etmek için portekize uçup orda test yapıyorlar.. lan size verilen paralara yazık..
  • bugune kadar, park yerini kendine ayırmak için tabela koyanı görmüştüm, kuka koyanı görmüştüm, sandalye koyanı görmüştüm hatta 1 metre çapında saksı koyani görmüştüm ama annesini koyana rastlamamıştım.

biraz önce tam evimin önünde bi araçlık park yeri gördüm, manevraya başladım. teyzenin biri resmen koşarak gelip "oraya park etmeeee, oğlum gelip parketceeek" diye püskürttü beni.

bölüm sonu canavarı gibiydi valla, geçemedim turu...
  • sözlük tanımı olarak park edilmek için ayrılan yerdir. lakin bu sabah saatlerinde adana'ya gelirken pozantı'da durduğumuzda bir yol işareti (hani şu tepesi üçgen olanlardan) dikkatimi çekti. şu şekilde idi aynen;

park yeri
    lütfen park etmeyiniz ?

evet. soru işareti de, park yeri yazısı gibi kırmızıydı. önce yol yorgunluğudur yanlış okuyorumdur dedim ama. yok yaa baya baya böle yazıyodu bilemedim. ah caps alaydım, aha alabileydim ah ben de olaydım., gemide...
  • engelliler için ayrılmış olanlarına engelli olmayanların kullanmaması gereken yerdir.
  • "modern üniversiteler işsizlik probleminin kamufle edildiği park alanlarıdır. tarihte ilk defa insanlar 30 yaşına kadar eğitim görüyorlar. bu normal değil." umberto eco
  • bittiğinde dünyanın sonunun geleceğine işaret olacak müsait alanlardır. az kaldı, bekleyin, hepimiz ölecez. önce değnekçileri alacaklar hatta.
  • oldukça sıradışı olanları mevcut olan ve yokluğunda sinir sahibi yapan yerdir.

http://jalopnik.com/…e-world?tag=answers-of-the-day
  • akşamları sokaklarda bulunmayan. en sonunda benzin döküp yakacam amına kodumun arabasını, garajda yer yok sokakta yer yok, mahallede paralı otoparkta bile yer yok, sikeyim böyle şehirciliği.
  • (bkz: otopark)
hesabın var mı? giriş yap