• yeni turkiye o kadar bereketli bir yer ki her gun bir baska kanaat onderi yetistiriyor, toplumu egitecek, sistemin isleyisi icin duzeni olusturacak yeni bir bekci murtaza cikartiyor. daha dune kadar adi uyusturucu kullanimi, velayet kavgasi gibi haberlerle ismi anilirken bugunlerde "sanatta seviye, etik" gibi konularda topluma yon gostermeyi kendinde hak goren sarkici.

http://www.sabah.com.tr/…isan_unluler?tc=56&page=34
    http://www.gazeteciler.com/…ler-gecti-0-33029p.html

son gunlerde verdigi roportajlarda, yaptigi ahlak temali cikislarla hem gundemde kaliyor, hem ismini temizliyor, hem de yeni turkiye duzeninde kendisine guvenilir bir yer aciyor. ve tabii asil unutmadan soylemek lazim, "kutsal anne" kendisi. roportajlarinda surekli "bunu bir anne olarak soyluyorum" veya "o arkadaslar da anne olduklarinda beni anlayacaklar" gibi ifadeler kullanip anne olmayan (tercih etmeyen) veya olamayan kadinlari da stigmatize etmis olurken, öldürülen, siddete ve tacize maruz kalan kadinlar (veya anneler) icin herhangi bir cikista bulunmuyor.

hakkinda bu kadar yazmak bir sekilde yine kendisinin ulvi amacina hizmet etse de, pazar pazar "insanlari sadece dogruya yonlendiriyorum" veya "illuminati gibi kavramlar var" tarzinda kendini aşan vaziyette laflar edildiginde hele hele bunu edenin de victor hugo'yu bilim adami zanneden biri olmasi insani yalan degil, biraz olsun "dogruya yonlendirmeye itiyor", hakkinda paragraflik entry yazdiriyor.

http://www.radikal.com.tr/…i_donla_cikmadim-1212554

gercekten de dinime kufreden musluman olsa.
  • ak saray'da ağırlanmış, cumhurbaşkanına "çıplaklıkla mücadele dosyası" sunmuş.

allahsızlığı yayma kürsüsü bir şey sandım önce, çıplaklıkla mücadele dosyası nedir lan hahasdf.

yalnız bu defa feracesiz çıkmış haramın karşısına, oysa ki niran ünsal feracesi satarak cıbıldaklıkla canhıraş şekilde mücadele ediyordu, neden böyle yaptı anlayamadık.

niran ünsal'ın ak saray'da, nihat doğan'ın dolmabahçe'de ağırlandığı, tuğçe kazaz'ın siyasi temaslarda bulunduğu ülkenizden hala umudunuz varsa damardan passiflora filan aldığınızı düşüneceğim gençler, yoksa kod adı k.o.z.'un gişede cörtlemesinden filan mı umutlanıyorsunuz anlamadım ki.
  • kendisini tanımam ama gece gece yoğun çalışınca arada boş boş yazılarına, gereksiz haberlerine ve metinden çok resim olan anasayfasındaki güzellere bakmak için milliyet'e girdiğimde, türkiye'ye konsere gelecek lady gaga için "türk örf ve adetlerine uygun giyin" dediği haberini okudum kişilik.

kısa bir araştırmayla, kendisinin türk örf ve adetlerine uygun giyindiği resimlerini net üzerinde bulabilmek mümkün.

şu resimde görebildiğiniz gibi kendisi türk örf ve adetlerine hep uymuştur. mesela yine bu resimde anneannelerimizin hiç eksik etmediği büstiyerle görüyoruz kendisini. hatta, babaannelerimiz her zaman şu resimdeki gibi dar, parlak elbiselerle pazara gitmez mi?

gece gece ben bu kadar saçmalayabildim, bu zatın ne kadar saçmaladığını varın siz hesaplayın.
  • az önce beyaz tv'de erotik klipler yüzünden maneviyatımızı kaybetmeye başladığımızı ve bu konuyu meclise taşıyacağını söylemiştir.

çocuklara tecavüz ve şiddetin had safhada olduğu, sokaklarda neredeyse her gün bir kadının öldürüldüğü bir ülkede bunları meclise taşımayıp klipleri gündeme getirmesi enteresanmış gerçekten.
  • hayatındaki tek başarısı doğuştan default olarak gelen üreme yeteneği sonucu dünyaya getirdiği çocuğu olan kadın. onda bile bir dişinin üzerine düşen "kendisini dölleyecek en ideal eşi seçme" becerisini gösterememiş, bu beceriksizliğini uzunca bir süre eşiyle kamu önünde çocuk kapmaca oynayarak cümle aleme kanıtlamıştır. ünlüler dünyasındaki kalitesiz mahsulleri eleyen doğal seleksiyon sonucu çoktan unutulup gitmişken yıllar sonra tekrar, yine hayattaki tek başarısı üzerinden geliştirdiği anne söylemiyle bir yerlere canhıraş tutunmaya çalışmaktadır.

gerek geçtiğimiz haftalarda zırvaladığı sanatta etik üzerine sözler, gerekse son bir iki günde eşcinsellere yönelik sarfettiği ayrımcı ve homofobik ifadeler, hep bir noktada dönüp dolaşıp anne oluşuna, yani yegane başarısına gelmektedir. sözlerini destekleyecek hiçbir mantıklı dayanak bulamayan her insanın yaptığı gibi de din ve milli geleneklere bulunduğu içi boş göndermelerle sabun köpüğü bir kitleden alkış alarak, içine hapsolduğu delüzyona daha fazla inanmakta ve acınası bir tablo sergilemektedir.

niran ünsal gibiler tipik özelliklere sahiptir. etrafınıza şöyle bir bakın, bir işe yaramasa da ilgiyi hak ettiğini düşünen, alamayınca da çirkinleşerek sağa sola saldıran, zahmetsizce sahip olduğu şeyleri başarı olarak gören ve gözünüze sokan bu insanlardan çok göreceksiniz.
  • lady gaga'yı türkiye'ye geldiği için türk örf ve adetlerine uymaya davet ettiğine göre zulu kabilesi konserine çıplak gitmesini bekliyorum.
  • (bkz: kim nerde kimi becermiş)
    ah niroş seni bilmesek yeriz lan, sen bunları akitlere yedir.
  • akp'den ekmek yemeyen son kişiydi, o da yolunu buldu sonunda.
  • saçlarını göstererek bizi günaha sokan kadın.

derhal çarşafa girmezse hapse atılsın.
  • referandum sürecinde evet çıkarsa memleketi terk edecekti, şimdi baktı kaçarı yok memleketten zevk almaya başlamış.

http://magazin.haberturk.com/…-kafama-sikar-giderim
hesabın var mı? giriş yap