• micheal jackson'ın in the closet klibinde gözlerimi üzerinden alamadığım adı bir türlü kaybolamayan doksanlar top modeli..
  • dünyanın gelmiş geçmiş en güzel insanlarından biri.
    ingiliz,çin bir de galiba kızılderili karışımı,zenci,kusursuz yaratık.
    hayvanlar arasında leopar neyse insanlar arasında da naomi o.
  • madonna ile başrollerini paylaştığı erotik fotoğraflar nedeniyle kariyerini adım adım takip ettiğim ünlü zenci, kara panter.
  • bugün new york'taki evinde gözaltına alınan manken. sebep; evdeki hizmetçisinin başına telefonuyla vurması.
  • "i never diet. i smoke. i drink now and then. i never work out. i work very hard, and i am worth every cent" diyen model.
  • prenses eugenie nin düğününe şu şekilde katılarak damga vurmuş kraliçe. kadın resmen çoğu royalden daha royal görünüyordu. milyon dolarlık serveti olan genç sevgilisini sıkıldığı için terketmiş kontes olmuş resmen. bu arada elbisesi ralph&russo
  • siyah kuğu.

hala çok güzel, çok hoş, çok çekici ve çok karizmatik. onu 90'larda george michael'ın freedom adlı şarkısının klibinde salına salına yürürken tanıdık. gerçi o klip, dünyaca ünlü taş bebeklerin oynadığı enteresan bir çalışmaydı. sonra michael jackson'la in the closet şarkısının klibinde oynadı ve herkesi kendine hayran bıraktı. şimdilerde 48 yaşında ve hiç değişmemiş kusursuz vücut hatları ile (hala 34 beden, göğüsler dimdik) dikkat çekmeye devam eden yaşsız bir kadın naomi.

babasını hiç tanımamış. belki de bu yüzden bin tane adamla adı çıktı. hatırlıyorum da, bundan 20 sene evvel u2'nun elemanlarından biriyle de beraberdi mesela. yani sanat ve iş dünyasından sayısız adamda, babasız kalmış bir kızın sevgisini ve ilgisini aradı sanırım. bir zamanlar, dünyanın en zengin kodamanlarından biri olan vladislav doronin'inle uzay aracına benzeyen bir evde yaşıyordu. adamın şimdi 25 yaşında manken sevgilisi var.

naomi'nin sevgili listesi

bale eğitimi görürken keşfediliyor ve 1988 yılında vogue dergisinin kapağında yer alan ilk siyah manken. bu moda endüstrisi için de önemli bir adımdı. çünkü sektör, ırkçılık izlenimine son vererek değişmek istiyordu. naomi bu adımın öncü mankeni oldu ve duruşundan taviz vermedi.

bugünlerde hiç estetik yaptırmamış olmasıyla ve zamana meydan okuyan zamansız güzelliğiyle gündemde. kendisi 48 yaşında alkol bağımlısı olduğunu itiraf edecek kadar da dobradır aynı zamanda. agresiftir de. londra havalimanında bagajı kaybolduğu için görevlileri tartakladığını kabul ediyor ve 200 saat kamu hizmetinde çalışma cezası alıyor.

naomi türk moda tasarımcılarının koleksiyonlarını da kullanmayı seviyor. rıfat özbek'in tasarladığı kristal taşlı gözlük ve fuları taktı mesela.
    atıl kutoğlu'nun tasarladığı elbiseyi giydi.
  • cok sinirlendigi ya da toz bulamadigi bi aninda, asistaninin burnunu isirip, kafasini duvarlara carpan, patakladigi yetmiyormus gibi bolca kufur yagdiran model alinmamasi gereken model. inci dedik inci sandi kendini.
  • bir çikolata reklamında ismi izinsiz kullanılmış diye olay çıkarmış. beni en çok şaşırtan firmanın ırkçılıkla suçlanması oldu.

reklamda çekil naomi buranın yeni divası var diye çikolata gösteriyormuş. naomi hanım ise çikolataya benzetildiği, bunun rengine gönderme olduğu ve reklamın ırkçı olduğunu söyleyip dava açacakmış. benim anlamadığım burada çikolataya benzetmenin nerede olduğu, hadi oldu diyelim çikolataya benzemenin neden kötü bir şey olduğu. pamuk gibi beyazsın da ırkçı mıdır? bence kendisiyle barışık, kendine güvenen bir insan böyle bir şeye alınmazdı; bu durum beni oldukça şaşırttı.

söz konusu reklama gelirsek: http://fashionbombdaily.com/…/05/naomi-cadburyj.jpg
  • gelmis gecmis en seksi kadin odulunu haketmektedir in the closet klibindeki haliyle...
    bir tanrica, siyah bi inci gibidir. seksapel deyiminin nefes alan, yasayan halidir

https://youtu.be/zbl_ctrj8c8
hesabın var mı? giriş yap