• bir tv showunda elde gitar marty friedman'ın seni gitara başlatan 5 grubun rifflerini bi çal dediği zaman en tepede pantera'dan önce iki numarada çaldığı metallica'yla ilgili şu yorumu yapmış efsane kişilik;
    "i went to clubs just to see metallica playing. i would sit there and just watch mustaine play guitar. i was just blown away that he was just ripping leads like looking over somehwere(tavanı felam gösterir), he didn't pay any attention, he was that good, that inspired me a lot"
    marty'nin de mustaine adını duyduktan sonra hiç kelime etmemesi sadece yeah yeah diye geçiştirmesi görülmeye değer gerçekten.

bu arada neymiş;
    (bkz: mustaine is god)
  • bu herifin hayvanlığını zaten tartışmıyorum bile. bir de bu adamın kız çocuğu var yahu ben ona acıyorum asıl. kızın ömür boyu sevgilisi olmaz nan. düşünsene abi kızsın ve baban kerry king. oha lan ben hayatta babası kerry king olan bir kıza yazamam açıkcası. herif canlı canlı yer lan beni.

- ehi peki baban ne iş yapıyor
    + satanik metal grubunda gitarist
    - hım evet benim ki de memur
  • metal müzik dünyasının en abrtılmış gitaristidir kendisi. laf ettiği kirk hammett bir metal grubu için gayet güzel sololar (her ne kadar virtüöz sololarıyla karşılaştırılıp, aşağılansa ve soloları sadece wah pedalıyla açıklanmaya çalışılsa da) yazmış bir adamdır, kendisinden farklı olarak. ayrıca bu adam metal dünyasının en karizmatik gitaristiyse bir james hetfield, bir dimebag darrell, bir dave mustaine nedir? yaa yaa...

edit: imla
  • bağdat caddesi'ndeki hız yapan arabaların sesleri bile sololarından daha anlamlı olan slayer gitaristi. ama aynısını hep çalabiliyor, orası ilginç işte...
  • jeff hanneman'ın air guitarist versiyonu. kafasını sadece 10 derece eğebilmesine izin veren meşe palamudu vücudu en büyük eksisidir.

izleyende "neden ki?" etkisi yaratır. gözlerin araya, kulakların hanneman'da kilitlenmesine sebep olur.

not: bazı arkadaşlar için bir iki kelam: bu entry kendini asla imha etmeyecektir. bu yüzden mesaj atmanıza gerek yoktur. lombardo'nun aslında duvarda para falan tutmadığını, mahkemede davul falan kurdurmadığını öğrendiğinizde bu entry ile aynı görüşleri paylaşmanız olasıdır.
  • 3 karde$in kucuu (bkz: larry king)(bkz: burger king)
  • bir dönem jeff hanneman ile birlikte çalma şerefine erişmiş ayı.
  • solo olayını çok yanlış anlamış gitarist.
  • 3 haziran 1967 los angeles doğumlu slayer efsanesini başlatan gitaristi.lars ulrich'le birlikte heavy/trash metal dünyasının en etkileyici ismi olarak lanse edilmektedir.aklına gelen herşeyi söylemekten çekinmeyen bir yapıya sahiptir.95 yılında kerrang ile yapılan bir röportajda kirk hammet için ettiği laflar yüzünden kimi çevrelerce eleştirilmiş,kimilerince desteklenmiştir,zira o röportajda hammet'dan "satılık kalemlerin,dergilerinin tirajını arttırmak için hakettiğinden fazla değer verdiği gitarist." olarak bahsetmiştir.o yıllar gitarist bulma konusunda zorluk çeken megadeth grubuna birkaç defa konserlerde yardım etmiştir.en çok etkilendiği müzisyenlerin başında venom gelirmiş.en büyük hobisi ise yılan beslemektir ki bu da sikinin ucuna kadar yaptırdığı dövmelerin şeklini açıklamaktadır.su an anaheim hills'de* yaşamaktadır.iki kere evlenmiş ve bu evliliklerinden shyanne kymberlee king isminde bir kızı olmuştur.anasının karnından çıktığı günden beri bc rich kullanmaktadır.bir tek divine interventions albümünün kayıtlarında esp kullanmıştır.tam bir spor manyağıymış ve jeff hanneman gibi,büyük bir raiders taraftarıymış.allahsız kitabsız olduğu herkes tarafından bilinir ki adını hatırlamadığım bir derginin röportajında "tanrıya inanıyormusun?" sorusuna "valla nerde satılıyo bilmiyorum ki bulsam alıcam." gibisinden laflar edip muhabir elemanla tasak geçmiştir.tom araya kendisi için " yazdığı şarkı sözlerini okurken çarpılcam diye korkuyorum."demiştir.bi de dave lombardo'nun gruba tekrardan katılması konusunda yorum yapmayan tek kişidir.
  • japonya da katıldığı marty friedman'ın (japoncası çok iyi) sunduğu bir tv programında, marty buna "do you like eagles? can you play to us hotel california?" sormasıyla beraber oğlanımız kükreyerek "i am guitarist of slayer man what da fuck kind of program is this" diyerek yalandan stüdyoyu terk etmesi falan, izlemiştim ütüpte de anlatayım dedim.

yani diyor ki "siktirtme hotel californianı koca slayer gitaristi bunu mu çalar yaragim" minvalinde.
hesabın var mı? giriş yap