• yatakta kitap okurken çok işe yarayan sevimli şey. mesela ben sırtüstü yatağa uzandığımda kolum yorulup da kendi mememe kitap koyarsam boynumu öne eğmem gerekiyor ki okuyabileyim, yoksa göremiyorum. ama böyle yapınca da boynum kırışıyor ve belki de kakılıyor. omurgam yamuluyor belki. boyun ağrısı çekiyorum. ama bir kadın memesi varsa ona koyup okuyabiliyorum rahat rahat. bunu kadınlar evde de deneyebilirler. ama çok büyük meme lazım onun için de. o da hoş değil, yaşlanınca sarkıyor filan. yine de kar kardır bence. memenizin tadını çıkarın.
  • yillar yilli genetik arastirmalar yapan sirketlere kurumlara milyonlarca dolar bagista bulunuyorum ki bunun boyle kendi basina var olan bir versiyonunu yapacak seviyeye ulassinlar.

dusunsene her daim elinin altinda bir kadin memesi olacak verecegi mutlulugun siniri yok! kedi kopek besliyecegine meme besliyeceksin "evcil kadin memesi" super degil mi?. bak hayal et sabah kedi yerine meme gelmis yataga boyle yuzune yumus yumus surte surte seni uyandiriyor su dunyada bundan daha guzel bir sey olabilir mi?

kotu bir gun gecirdin eve geldin oturdun koltuga aldin eline icecegini tv seyrediyon diger elinin altinda meme boyle yogur mincikla stres filan bir sey kalmaz pamuk gibi olur insan

boyle boing boing ziplaya ziplaya dolasir sen bilgisayarin basindayken gelir voink voink diye ayagina surtup sirnasir. ustune pat pat vurarak "tombulum benim" diye seversin simarir etrafta yuvarlanir filan ... istiyorum yapsinlar bunu artik :(
  • iki tane olursa daha güzel oluyor... ama tekinin de gideri var.
  • sevdiğim bir uzvum.
  • erkekler üzerinde hipnoz etkisi bulunan bir organdır... kullanabilmek için sallanabilecek yahut giyilen kıyafetten merhaba diyebilecek bir ebatta olması yeterlidir..

bazılarına göre kuzu budu gibi sadece basit bir et parçası olarak tanımlanmaktadır... gerçi o göğse kuzu budu diyenler gibi arkadaşlara kuzuların butlarını türlü çeşit kremlerle korumaya çalışmadıklarını anımsatmak isterim.. aslında onun anlamsız gücünü en çok bilenler de o arkadaşlardır zannımca...
  • cern deneyi, kök hücre çalışmaları, insansı robot... hepsi hikâye... gelmiş geçmiş en büyük, en önemli, en muhteşem icat kadın memesidir.
  • bu akşam tekrar sözlükte yıldızı parlayan larissa riquelme sayesinde doyduğumuzdur. bakınca doyuyorum ben evet.
  • kadının en seksi organı kesinlikle. çok da ilginç lan bir yandan. bazen düşünüyor insan nedir ulan bu? niye bu kadar hoşa gider, nasıl aklını alır insanın bir hamlede. hayat garip vapurlar falan, futbol çok enteresan...
  • (bkz: ahmet altan)
hesabın var mı? giriş yap