2102 entry daha
  • pandemiden beri kendisini aktif şekilde takip ediyorum. mesut süre garip biri mesela herkese destek olmaya kendini adamış gibi davranıyor. programlarına katılıyor. hatta birkaç hafta önce ilişki testine konuk olan bir kişiye de stand up yapmak istersen sana destek olurum dedi. tabii ki kendi tercihidir ama bu kadar farklı projeyi yönetmek ve bu kadar farklı ekiple bir arada olmak yüzünü eskitmiyor mu? ayrıca kendisine yapışmış ünlülüğünü emen bu insanlardan bazıları da asla komedyen ışığına sahip değil ve hatta itici. psikolojide dereceli koşullanma diye bir olay vardır. birini sevmezsen yakınlarına da gıcık olursun gibi. ben zaman zaman bu duyguyu hissediyorum kendisine karşı. kamuoyunda oluşan antipatinin, seyirciye saygısını kaybetmesinin yanında bu şakşakçılardan da kaynaklandığını görüyorum. misal aynı kulvarda at koşturduğu diğer komedyenler hep bir kuluçka döneminden söz ederler. mesutcum korkarım yakın zamanda kendini özletmen gerekecek. yoksa büyük linç is loading…
  • kendisi gündeme girmeye başlamışken hatırlatmazsak olmaz: (bkz: #159909755)
  • virgin'e geçtikten sonra, yayın içeriğinin kalitesi dibe indi. üzerine youtube işleri çıktı. ortalama izleyiciye hitap eden işler çıkarmaya başladı ve eski kitlesini kaybetti.

pandemide kendisini dinlemeyi bıraktım.
    rock fm dinleyicisinin büyün çoğunluğunun da kendisini bıraktığını düşünüyorum

buraları okur, bilirim. kendisine timur selçuk'tan halet rezaki'nin şarkısını bırakıyorum. kodamanlara selam olsun. sabahları köpeklerin kovaladığı, angora tavşanı işine girip battığı dönemlere dönmesi dileğiyle.
  • kendisi tarafından engellenmeyen bir avuç insan kalmamızın sebebi henüz kendisine yorum yapmamış olmamızdır. eğer herhangi bir paylaşımına iyi ya da kötü yorum yaparsanız engeli yersiniz. halktan nefret edip halktan para kazanan bir değişik sözümona komedyen.
  • sözlükte çok fazla gömüldüğünü düşündüğüm komedyen.
    ulen şu adamın ilişki testinde her seferinde sorduğu "evlilik teklifini hanginiz etti?" sorusu bile sizin gibi hırbolara karşı verdiği bir savaş.

adamın youtube videolarının altına mal mal (kendini komik sanan tiplerin yaptığı konuşmalar.) espri kasıyorsan, siktir git tiktoka afedersin.

tanım : öküz gibi ama iyi yürekli bir abimiz, etrafındaki adamlara yardım etmesi, kadın erkeği eşit görürcesine konuşması ve pahalı biletleriyle seviyoruz adamı.
  • yaptığı espriye en çok kendi gülen adam.
  • ben bu elemani taaa rock fm zamaninda rabarba yaparkenden beri dinlerim. daha sonra virgin'e gectiginde de dinlemeye devam ettim. sonralari meksika acmazi, iliski testi vs. podcastlerine kadar ne cikarirsa dinledim. guldugum yerler de oldu tabi ama -rol yapmiyorsa- bana biraz cahil geliyor konusmalari.

mesela bir programinda matrix de film mi lan, matrixe film diyenin alnini garislarim muhaha diye sadece kendi guldugu bir espirisinden sonra kanali degistirdim. son zamanlarda da bu kanal degistirme hikayesi epey olmaya basladi.

bilmedigin konularda yorum yapma mesut. itici oluyorsun mesut.

--- spoiler --- ornek

bir yerde okudugu "deklansore basacaksin" lafindan sonra
    mesut: deklansor ne lan? bilenler hemen instagramdaki son postumun altina yigsin mesajlari sevgili dinleyenler!
    --- spoiler ---
  • meksika açmazı filmi dışında yanlış bir işi olduğunu düşünmüyorum.

belki biraz yaşlı insan tavırları oluşmaya başladı siz bunu ünlü oldu bir tarafı kalktı diye anlıyorsunuz.

belli bir yaştan sonra pireyi deve yapar insan, herkesten kendini yukarıda görür ki kendisi fiziken de herkesden yukarıda malum :)

bütün bunlar belli bir yaşı geçmis erkek tavırları sadece.
  • canlısını da izledim, radyoyu kısmen dinliyorum, youtubeda uzun süredir abonesiyim. açıkçası biraz kendini tekrar eder gibi olsa da genel itibariyle seviyorum, komik buluyorum.
  • beni izleyin, beni sevin, daha da önemlisi bana para kazandırın ama beni iyi hissettircek şeyler harici hayatıma yorumlarınızla müdahil olmayın ünlüsü.
    yani mesut süre'yi sevenler ona para kazandırmalı ve sürekli iyi hissettirmeli cünkü o ne yaparsa haklı ve dogrudur sizler ise onun boş muhabbetine muhtaç kulları
9 entry daha
hesabın var mı? giriş yap