• yillar yilli genetik arastirmalar yapan sirketlere kurumlara milyonlarca dolar bagista bulunuyorum ki bunun boyle kendi basina var olan bir versiyonunu yapacak seviyeye ulassinlar.

dusunsene her daim elinin altinda bir kadin memesi olacak verecegi mutlulugun siniri yok! kedi kopek besliyecegine meme besliyeceksin "evcil kadin memesi" super degil mi?. bak hayal et sabah kedi yerine meme gelmis yataga boyle yuzune yumus yumus surte surte seni uyandiriyor su dunyada bundan daha guzel bir sey olabilir mi?

kotu bir gun gecirdin eve geldin oturdun koltuga aldin eline icecegini tv seyrediyon diger elinin altinda meme boyle yogur mincikla stres filan bir sey kalmaz pamuk gibi olur insan

boyle boing boing ziplaya ziplaya dolasir sen bilgisayarin basindayken gelir voink voink diye ayagina surtup sirnasir. ustune pat pat vurarak "tombulum benim" diye seversin simarir etrafta yuvarlanir filan ... istiyorum yapsinlar bunu artik :(
  • cern deneyi, kök hücre çalışmaları, insansı robot... hepsi hikâye... gelmiş geçmiş en büyük, en önemli, en muhteşem icat kadın memesidir.
  • sevişirken seksin şehvet katsayısını arttıran organ. aslında kadınlar, memeleri emilirken fiziksel olarak zevk almaktan çok erkeklerin göğüsleriyle yakından ilgilenmesinden dolayı manevi bir haz alıyorlar. bu da vajinanın daha çok ıslanmasına yarıyor.
  • kadının en seksi organı kesinlikle. çok da ilginç lan bir yandan. bazen düşünüyor insan nedir ulan bu? niye bu kadar hoşa gider, nasıl aklını alır insanın bir hamlede. hayat garip vapurlar falan, futbol çok enteresan...
  • avuç içi kadar mutluluk.
  • - teyze bu gece masal okuycak mıyııııız?
    +hayır bak zaten başım ağrıyo, kolum ağrıyo hiç uğraşamıycam hadı canım sen uyu.
    -beni biraz güldür o zaman ihiihi
    +homhomhomhom
    -ihihihihhi
    +göbüşünü yiriiiim
    -yiyemessiieen hihihi
    +beeen ksilofon canavarıyıaaam (küçükken onun sesinden korkuyordu eşşek)
    -ben deee memee tutan canavarıyııım (diyip iki eliyle avuçladı)

oyunu falan bıraktım tabii kızgın, son derece kararlı bir ses tonuyla ''ne yapıyorsun sen? bu yaptığın çok ayıp! insanların özel bölgeleri vardır. nasıl seni uyarıyorsak kimseye özel yerlerine dokunmaları için izin verme diye sende özel yerlere dokunamassın teyzecim. bu çok ayıp! insanların memelerine dokunamassın!''
    dudak büktü, gözleri doldu kıyamadım sarmaş dolaş olduk yine. keyfi yerine gelince;

-hani şeyi hatırlıyor musun hayvan taklitleri videosunu? (şunu diyor. en az 600 kere izlemişizdir)
    +eheh evet.
    - hadi onu yapalım hadi hadi hadiiiiieee yapalııaaam
    +tamam hadi başlıyorum. (iki elimi kolumu paralel açıp kapayıp timsah yapmaya başladım)
    -yaaa o değiiilll onunla başlamıyor kii o sonraaa
    +hatırlamıyorum ki neyle başlıyordu
    -ya hani tabağa kafasını vuruyordu ya möööö diyordu inek gibi tabii ki
    +heee tamam tamam hatırladım. başlıyorum o zaman mööööööööööğğğ

dememle iki eliyle memelere yapışması bir oldu.

+bana bak çocuk! ...!!!(sinirli sinirli bakmak) ne dedim ben sana şimdi?
    -insanların memesi ellenmez dedin o.o
    +....!!!!
    - ama sen hehe inek olmuştun ehehe ineklerin memesi ellenir ki ehehe başka turlu süt alamayız ehheh süt içmessem büyüyemem teyzee!!!

her yaştan erkek için çekici, ellenilesi ve uğruna türlü çeşit takla atılası kadın uzvudur.

ayrıca bizim bu eşşek herifin gelecekteki haline ve sevgilisine de gelsin bu entry. o hep böyleydi anacım!
  • çok güzel soru aslında her zaman ki gibi millet boş yapmış.
    kapatılmasının nedeni üzerine ben de uzun süre düşündüm çıkardığım sonuç memenin bir erojen bölge olması. bunu e boyunda kadında erojen bölge o zaman diye düşünmemek lazım. meme genital organlar gibi fizyolojik olarak cinsel uyarı alan bir bölge. yani erkekte penil ereksiyon, seminal sıvı salgısı gibi kadında clitoral ereksiyon, vajenin ıslanması gibi nipple-meme ucu ereksiyonu da oluyor. bu karşı tarafa arousal halini gösteriyor insanda toplum yaşamı gelişince cinsel dürtüler, çiftleşme, mevsim yada biyolojik uyaranlara göre(feromon yada üreme mevsimi kastediyorum) değil sosyal hareketlerle belirlenmeye başlayınca memeyi kapatmak gereksinim haline gelmiş. çünkü insan kadını(dişisi) memesi diğer primatların aksine cinsel güç göstergesi halini almış, gelişmiş. erkek memesinden büyük olacak şekilde evrilmiş. diğer primatlarda emzirmeyen dişi bir memelinin erkekten meme boyutu olarak farkı yok. bir de kadında memenin uyarılmasının cinsiyet hormonlarının salgısında hipofiz-hipothalamus ritminin düzenlenmesinde de büyük rolü var. yani uyarılması diğer erojen denebilecek bölgelerden farklı. sadece hoşuna gitmekten öte beyinde cinsel dürtü yanıtı oluşturuyor. haliyle bu durumun erkek beyninde de karşılığı var kadın memesi erkekde de açıkca üreme dürtüsünü tetikliyor. uygulamada güzel bir örnek; mesela hastalarda hipofiz bezinin en sık görüülen tümörü olan prolaktinomadan şüpheleniliyorsa hipofiz-hipotalamus aksı hormonlarını bariz bir şekilde etkilediğinden tarama testleri için kan vermeden önce 2 gün cinsel ilişki-meme uyarımı yasaklanır sonucu etkilemesin diye.
  • aynı anda şefkat, şehvet, bereket, merhamet, estetik, kırılganlık, güç, hassasiyet gibi birçok farklı şeyi ifade edebilen ve bu yönüyle algıda, insan vücudunda hiçbir başka organ ya da yapının olmadığı bir yere sahiptir.

(bkz: oedipus kompleksi)
    (bkz: sevdiği kadında annesini arayan erkek)

şahsen bir rahim* kadar yapıcı, güçlü ve dehşet verici; bir bel kıvrımı ya da geniş ve yapılı bir erkek göğsü kadar estetik bulmam**** ama belki de mesele aynı anda bu kadar elle tutulur, gözle görülür; yani ulaşılabilir olup bu kadar soyut şeye birden referans gösterebilmesidir.

kadın olmanın belki de en önemli alamet-i farikasıdır.
  • iki tane olursa daha güzel oluyor... ama tekinin de gideri var.
hesabın var mı? giriş yap