• 4 sene önce iyi topçuydu. 4 sene önce ben de iyi topçuydum, şimdi memur oldum. o da olsun. net çöptür. aksini iddia eden futbolu neresiyle izliyor merak ediyorum.
  • ya şu amına koyduğum evladı bi futbolu bıraksa da artık, galatasaray ile adı anılmasa. yemin ediyorum kabus görüyorum ya.
  • sırf ''fa fa fa fa fa fa fa fa farfan'' şeklindeki buram buram psycho killer kokan dandik tezahuratımı yüzüne haykırabilmek için bir gün galatasaray'a gelmesini dilediğim dağıtıcı forvet.
  • umarım galatasaray bu adamı almak gibi ahmakça bir davranışta bulunmaz. verebileceğim en sakin tepki budur herhalde.
  • bence galatasaray bu adamin yerine marc overmars'i almalidir.

(bkz: sen gelme ulan ayi)
  • biz shaqiri'yi bile "düşüşte, son sene inter'de de bi halt edemedi vs." diye beğenmezken, schalke o mırın kırın ettiğimiz shaqiri'yi alıp bu farfan'ı galatasaray'a iteleme derdinde..

yani düşünün ne kadar çöp olduğunu..
  • solda kanat-forvet podolski'nin oynayacağını düşünürsek sağ kanat için galatasaray'a lazım olan profile sahip olan oyuncudur. topu ileriye taşır, çalım atar, bekini hücuma çıkarır vs. son 2 sezonda sakatlıklardan dolayı 60 küsür maç kaçırmış acaba şuan durumu nasıl bunlar tabii soru işareti.

kısacası galatasaray'a farfan tipinde bir adam lazım ama farfan'ın kendisi mi lazım o biraz şüpheli.
  • yetenekli tombil. umarım galatasaray alır da biz de "nerede oynayacak lan bu adam" diye düşünürüz, yeni problemimiz olur, onunla meşgul olarak ölümümüze bir gün daha yaklaşırız.
  • birkaç yıla kadar ülkemize uğrayıp, göt büyüklüğüyle de issiar dia'yı gölgede bırakmasını beklediğim jamie foxx klonu, yetenekli adam.
  • (bkz: sen gelme ulan ayı)
    nerde kulübünde tutunamayan varsa alma peşindesiniz,tüm parayı iboya basın.bu nedir? takım içi planlama yeteneğinizi jem karacan transferi ile gördük.
hesabın var mı? giriş yap