• bu adamın kol saatinin bir büyüğünü izmir belediyesi konak'a, iki büyüğünü de ingilizler londra'ya koymuş..
    hakan ünsal ekrana cıkınca sağ alt köşede duran saati kaldırıyorlar. nasılsa cemil cümle saati hakan ünsal'ın kolundan okuyabiliyor.. olmamış diyoruz ve 10 üzerinden 3 veriyoruz
  • son iki yılın en beğenilen entrysi olması muhtemel,

ntvspor'dan ayrılmıştır.
  • maç öncesinde galatasaray'ın nasıl olsa bu gruptan çıkacağını, fenerbahçe maçı öncesi as kadroyu götürmesinin çok saçma olduğunu söyledi.

grup 1.'lerinin grup 3.'leriyle, grup 2.'lerinin de şampiyonlar ligi'nden gelenlerle eşleşeceğini, bu nedenle sıralamanın önemli olduğunu bu adam biliyorsa ben de eşşeğim.
  • arda turan'ın 1 nisan 2009 türkiye ispanya maçı performansı için "istekli ama yetersiz" demiştir. sana sözler hazırladım ama...
  • geçen sene sergen yalçın'la yaptıkları program şu şekilde geçerdi;

-s: baktığımız zaman sahada savaşan futbolcu sayısı çok az fener takımında.
    -h: kaldı ki yetenekli ayaklar da formsuz.
    -s: şimdi orta sahaya bakıyorum, deivid..tamam iyi futbolcu ama o kadar ahım şahım bir futbolcu değil.
    -h: kaldı ki sene başındaki ısıran, isteyen, arzulayan o deivid de yok.
    -s: josico..ya koşan adam zaten bulursun, ben sana josico gibi 50 tane adam sayarım türkiye'de..
    -h: kaldı ki ispanya'daki josico da değil.

olm allahın adını verdim tekrar birleşin lan.
  • gaddar bir futbolcuydu. rakibi sakatlamaktan çekinmezdi. keşke gaddar bir yorumcu olsaydı. yani yorumculuğunu, gaddarlık ile açıklamak mümkün olsaydı. yorumculuk yaparak hocalığa yelken açmak istemiyor. lakin kendisinin de söylediği gibi takımın başında arif erdem-abdullah avcı ikilisini görmek istiyor. bu yüzden, skibbe ne yaparsa yapsın yaranamıyor, galatasaray kimi yenerse o takım kötü oluyor.

geçenlerde bir yerde televizyon izlerken yanımda türkiye'de oynayan yabancı bir oyuncu vardı ve galatasaray'da oynamadığı halde galatasaray'ı tutuyor. tutma sebebi ise uefa kupası zamanında izleyip, takımı çok sevmesi. yabancı ülkeden takım tutmak ve sonra o ülkede oynamak diyelim. ntvsporu açınca hakan ünsal çıktı ve eleman heyecanla bu da sizin o takımınızın oyuncusuydu diyerek tanıdığını belirtti. ben ise söylenerek kanalı değiştirdim. şaşırdı haliyle, sen niye sevmiyorsun dedi. sevmiyor değilim, dedim, sevgim azalmasın diye izlemekten imtina ediyorum.
  • zamaninin ötesinde yorumlarindan birini daha milan baros icin yapmistir. kendi sakatliginda en az 3 ay amerika'dan dönmeyen bu adam, tedavisi icin ameliyat olmayi dahi göze alan bir futbolcu icin "türk olsa yapmazdi. canla kanla oynardi" demistir.

baros gibi futbolu istekle oynayan bir oyuncunun iyilesmesine ragmen hala ameliyat olmak bahanesiyle takimdan uzak kalmaya calistigini söylüyor bu zihniyet. bir baskasinin kendinden daha fazla tanidigini iddia ediyor.

kafasinin icindeki karanliklarla birak galatasaray hakkinda yorum yapmayi, ali sami yen' e girip mac seyretmeyi bile hakketmiyor.
  • bir ara futbolcuların alayına musallat olan, nefes almayı kolaylaştırsın diye burna takılan bantların kendince, kimsenin haberi olmadan reklam yüzü olmuştu. ne zaman ki yedek kulübesinde burnunda o bant ile görüntülendi bantın bir boka aramadıgı anlaşıldı. büyük ihtimalle yorumculuga yatak geçiş yaparken ameliyat ile alındı. ya da evde hala takıyor..
  • ntv'nin işine son vermesi için elimden geleni ardıma koymadığım kişi.
    galatasaray'ın benfica'yı deplasmanda 0-2 yendiği maç sonrası şu cümlelerin ağzından çıktığı duydum.
    "..... skibbe 1-0'dan sonra 60'lı dakikalarda arda'yı oyundan almalıydı. belli ki bu maç en kötü 1-1- bitecek. neden yoruyorsunki adamı bla bla bla...
    sonrasını -kendimi kaptırıp 15 dakika küfür ettiğim için- hatırlamıyorum.
    nolur biri 0-2 ile 1-1'in farklarını çok değerli yorumcumuza anlatsın.
  • "benfica o kadar da güçlü değilmiş" buyurdun ya sen, seneler öncesine götüreyim seni:

"arsenal o kadar da güçlü değilmiş!"

hadi o maçta çok az oynadın, bikaç ay sonrasına gidelim:
    "real madrid o kadar da güçlü değilmiş!"

olmadı di mi? çünkü sen varsan takım süper, eze eze alır; sen yoksan anca tesadüf olur, rakip o kadar da güçlü çıkmaz.
    bi git yaaaa!

tanım: yorumlayamayan, yorumlanamayan insan. insan, evet.
hesabın var mı? giriş yap