• ios ve android'in en iyi canlı skor uygulamasıdır. seçtiğiniz takımların maçlarından son dakika bilgileri, maçtaki gollerin 10-15 dakika sonra yüklenen videoları, istatistiki bilgiler ve kaliteli arayüzü ile beğenimi kazanmıştır.
  • kelime anlamı olarak bastır, saldır anlamına gelen forza, bjk carşı grubu web sitesinin* grup içindeki kısa kullanım şeklidir.
  • güç değildir, kuvvettir.
  • italyanca bir kelimedir. kuvvet, güç gibi anlamlara gelmektedir. yeşil sahalarda ilk defa bu kelimeyi italya’nın milan kulübü taraftarları kullanmış oradan sonra tüm dünyaya yayılmıştır. bizdede rastlamanız mümkün. ayrıca forza, ağrı kesici, ateş düşürücü, burun tıkanıklığı giderici ilaç adıdırforza
  • müthiş bir canlı skor uygulaması, süper ligi, dünya futbolunu takip edin. canlı skor, fikstür, puan tablosu, fotoğraflı kadrolar ve daha dizilimi, gollerin videosu, maçların özeti vb... ve hepsi kaliteli.
  • üniversitenin ilk senesi daha önce yaşamadığım kadar ağır bir grip geçirmiştim.aileden ilk defa uzak kalınca ve daha önce hastalığı tek başına atlatmak gibi bir deneyim yaşamadığımdan ne yapacağımı şaşırıp, ateş ve gereğinden fazla burun akıntısı ve tıkanıklığı yaşadığımdan geceyi bu şartlarda geçirmiştim.ben de bu sorunu bir nebze giderebilmek için annemden gördüklerimi hatırlayıp,birazdan yazacaklarıma uygulamıştım...sabaha kadar sirke ve suyu bir bez ile başıma,bilek ve eklemlerime uygulamıştım.
    işte küçük yer de büyüyüp üniversiteyi de büyük bir yerde okumanın azizliği olsa gerek,gece kalkıp taksiyle hastane gitmek gibi şeyler gözüme korkunç geldiğinden ya da aklıma gelmediğinden diyeyim,yukarıda söylediğim yöntemlere başvurmuştum.sabah ise soluğu hemen üniversite medikosunda alıp,babacan doktorumun forza ilacını vermesiyle sorunlarım birkaç güne geçmişti.
    daha sonra da başka bir arkadaşım yine grip geçirince ''hiç doktora falan görünme diyerek'' ve forza'nın da reçetesiz verildiğini hatırlayarak bu ilacı almasını önermiştim ve arkadaşım da ilaçtan memnun kalmıştı(arkadaşım uykuyu gereğinden fazla severdi,ilacın da uykuyu tetiklemesi, onun nazarında ilacın etkililiğini daha da taçlandırmıştı)
  • covid-19'da bireysel olarak kullanılması mantıklı bir ilaç, parol çok basit kalıyor. forza antiinflamatuar, antitussif, dekonjestan, antipiretik etki gösteriyor. ve fiyatı oldukça ucuz. 9 lira falan olması lazım 30 tabletin. her 4 saatte bir tablet alınarak kullanılması, ayrıca salbutamol inhaler ve asetilsistein içeren bir ekspektoran ile bireysel semptomatik tedavi mümkün.
  • gripsen, 12 saatliğine ölüyü bile dirilten ama içtikten sonra direk mayıstırdığı için evdeyken içmeniz gereken ilaç.
  • ilaç olanının üreticisi ali raiftir.
hesabın var mı? giriş yap