• evimin dibine açılan şahane market..
    bim gibi ucuz, büyük bir süper market gibi de çok çeşit ile yıllardır müşterisi olduğum marketi bir günde sktir etmeme sebep olmuştur..

yalnız tek bir problem var, o da manav reyonunda tartı self servis, siz tartarken yanınıza gelen gözlerinin iyi görmediğini iddia eden teyzelerin haftalık pazar alış verişini komple tartmak zorunda kalıyorsunuz..

hayır bir de itiraz ediyorlar fiyata ya o kötü..
  • olmuş market.
    dün tuzla'daki yeni açılan şubelerini ziyaret ettim, çok da beğendim.

almanya'daki lidl ve aldi'den daha güzel, daha bol çeşitli, daha ferah yerli market.
    amerika'daki trader joe's'a da az biraz benzettiğim farklı bir konsept.
    bu segment bence ıskalanıyordu türkiye'de, gayet yerinde olmuş bu yeni market yaklaşımı.
  • hayallerimin gerçekleştiği market.

(bkz: bim exclusive)
  • migros, carrefour ve bim karışımı bir market. açıkçası, hemen haftada bir kez giderim. almaktan memnun olduğum ürünleri var şarküteri reyonu ise muazzam.

fiyatları ve kalitesi ürün bazlı değişiyor. bazı ürünler genel olarak pahalı (yumurta, manav), bazı ürünler aşırı ucuz ve kaliteli (filtre kahve, dondurulmuş gıdalar), bazı ürünler de yeterli kalitede değil (çerez bölümü).

sunduğu geniş ürün yelpazesi ile gidilesi marketlerden.
  • kasada sirada beklerken diger bir kasiyer geldi birden yuzu guluyor.
    kasiyer arkadasina dedigi tam olarak suydu, cok mutluyum abi kocam yarin is gorusmesine gelecek buraya kasiyerlik icin..

1400 tl asgari ucretli kasiyerlik isi icin cagrilmasi istenen is gorusmesine bile sevinecek kadar yoksul birakilan bir halk. ne desem bos..
  • orta üst segment bimdir kendileri. ev alışverişimi kendilerinden yapabildiğim için de fazlasıyla mutluyum.

özellikle after eight çok satınca el attıkları naneli çikolata alanında çok başarılılar.
  • alkol satışı olmayan bir market zinciri, sanırım biraz şey.
  • şubelerinin belirli bölgelerde değil de türkiye geneline yayılmasını istediğim, bim ile bağlantılı fakat bim'in müşteri profiline nazaran orta üst segment arasına hitap ettiğini düşündüğüm market zinciri. gerçi bir sınıflandırma yapmak da zor. bir ürünün bim gibi uygun fiyatlısını da daha pahalısını da bulabiliyorsunuz. hepsini bir arada bulabilmek güzel bir şey.

kendi üretimleri olan paraben içermeyen duş jellerini kesinlikle tavsiye ederim. kokuları harika, fiyatları da uygun. bir ara sağlıklı diye zeytinyağlı köy sabunu alıp kullanıyordum ufak yerlerden de zor köpürdüğünden bıraktım.
  • batıkentte gezdiğim, gördüğüm dükkan. aşırı düzenli geldi bana. özellikle dondurulmuş gıda buzdolabı fena düzenliydi, resmen keyif aldım bakmaktan.

görsel
  • yıllar önce hard discount marketleri şimdi de yeni format. bim bu işi biliyor dedirten market olmuştur. bir çok markette bulmakta zorlanacağınız sebze-meyve, taze ot, donuk ürün, baharat ve şarküteri ürünleri vardır.
hesabın var mı? giriş yap