• ya fragmanına denk gelip duruyorum. rap konusunda çok idmanlı bir dinleyici değilim. o yüzden benim anlayamıyor olmam normal herhalde ama ne zaman televizyonda denk gelsem pür dikkat dinlemeye çalışıyorum sözleri. sadece ve sadece "merzifon" ve "beybi don" dediğini duyabiliyorum. bir de birileri rüzgar gibi esiyor sanırım. sonuncusu doğru kesin ama ilk ikisinden emin değilim. beybi don yerine vermidon da diyor olabilir.

ceza'ymış sanırım söyleyen. biliyorum, bu tamamen benim mallığım ama, ne yapayım. merzifon ve beybi don/vermidon artık benim için bu dizi.

vallahi ne cezayla, ne diziyle dalga geçiyorum. bu bir üzgünlük entry'sidir.
  • ismiyle, logosuyla hatta başrol oyuncusuyla* ezel çağrışımı yaratan sikimsonik dizi.
    tayfun güneyer muhteşem kalemiyle(!) sevmeyenlerini yine yanıltmayacaktır eminim.

edit: ahahahahahahahahahah!
  • daha ilk fragmanıyla "kötü oyunculuuuuuk" diye bağıran dizi. böyle böyle diziler yüzünden 2000'lerdeki "iyi oyuncuya ne gerek var yeaa" furyasına geri dönülmez umarım.
  • konusu bakımından adanalı dizisinin çakması olan dizi. fragmanın da kullandığı müzik bile aynı. ki her ikisini de taygun güneyer çektiği için sorun yok tabi. dizinin geleceğini şimdiden görmek zor değil elbette.
  • show tv'nin çöp işlerinin yeni halkası...

koskoca kanalın, son yıllarda ezel ve muhteşem yüzyıl'dan sonra tutturduğu yapım yok... yazık lan...
  • az önce beş dakika maruz kaldığım dizi.
    ön yargılı olmak yanlış ama ben bile dizi çekerim dedim standart buysa.
  • buram buram tayfun güneyer kokan dizi. biraz adanalı biraz da yılan hikayesi karışımı
  • (bkz: bu ne la) hahahahaha. bu dizi 13 bolumden fazla surerse eger bu ulke adina tum umutlar tukenmis demektir.

bombok oyunculuk bombok senaryo.
  • uzun süre dayanamayıp, patlayan işler kervanına katılacak bir dizi.
    yazık, sabahlara kadar da çalışıyorlar üstelik.
  • henüz 2. bölümünde yayından kaldırılan ilk dizi olmuştur, rekoru kırmıştır, bir memoli olamamıştır.

(bkz: inşallah canım ya)
hesabın var mı? giriş yap