• bu aralar sozlukte herkes gonca vuslateri'ye sardi ama en azindan gonca vuslateri gostere gostere her turlu arabeskligi yapip, ibo sov'dur, hakan altun'dur, kalitesini belli ediyor.

ezgi mola ondan daha beter bir sinsi gibi geliyor. samimi icten cevaplar, sosyal medyada genclerin takip ettigi programlara katilmalar ve eksisozluk zirvelerinde sunuculuk gibi islerle bir imaj cizmeye calisti ama sanki o imaji sirf unlu olmak icin kullandi. o gostermeye calistigi modern genc guclu ilerici imaji sanki akp'nin ilk yillarindaki cizdigi imaji gibi.

simdilerde ise tv'de her yerde cikiyor. hukumet kanallarinin sevdigi bir yuz oluyor. acun'a cikip hem acun'a hem ebru gundes'e yaranmak icin yuz takla atiyor. kendisinin agzi acik baktigi ebru gundes turkiye tarihinin en buyuk dolandiricilik olayinin icindeki adamla yillardir beraber. acun desen ulkedeki butun karanlik iliskilerin sahibi, akp doneminin en buyuk zengini, tayyip erdogan'in tv yuzu. ezgi mola da onlardan biri olmak icin ugrasirken bir yandan da genc modern sempatik (eksisozlukcu) kadin etiketiyle is yapmaya calisiyor.

belki de sorun ezgi de degil. ulkede tum degerler, kavramlar birbirine iyice girmis. sonsuz dongu olmus sanki.
  • ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi'nde sunuculuk yapacak olan dünyalar güzeli insan!

sunuculuk yapmayı kabul ettiğinde kendisine "ücret olarak ne kadar istersiniz" sorumuza "ne parası lan? manyak mısınız? sözlükçülerle olup bir de para mı isteyeceğim? seve seve geliyorum!" diye cevap vererek gönlümüzde ayrı bir yer kazanmıştır.

teşekkürler:)
  • sözünün eri.

dün youtube'da aylar önce katıldığı ibrahim selim'le bu gece programını izledim. kendisine neden sürekli komedi dizilerinde oynadığı soruldu, ezgi mola da; oyunculuk açısından herhangi bir ayrım yapmadığını, aslında sinemada çokça dram işi olduğunu, aydede, dedemin insanları vb. projelerinden örnekler vererek anlattı. kendisine komedi dışında gelebilecek bir dizi projesini seve seve değerlendirebileceğini söyledi.

uzun zamandır dizi yapmayışı ile ilgili de; bir iş tutuyor sonraki tüm işler o tutan dizinin kopyası oluyor. özgün iş pek yok, hepsi birbirinin aynı diyor. farklı bir proje gelirse neden olmasın diyor.

bu programdan aylar sonra, ezgi mola masumlar apartmanı dizisinde safiye olarak karşımıza çıkıyor. ve aylar öncesinde henüz bu dizi ortada yokken söylediği gibi, hem dram hem de özgün bir işi kabul etmiş oluyor.

oyunculuğu olumlu-olumsuz eleştirilebilir. ama bence kişiliği, samimiyeti ve dürüstlüğü eleştiri konusu değil.

debe editi: (bkz: ucim)

(bkz: saadet ozkan efe)
  • fazla görünür, bilinir olmasının inandırıcılığına darbe vurduğu kadın.

arada, sesini duydukça; araba sürerken "canım arkadaşım hoşgeldin, bayılıyorum sana" diyen ezgi giriyor araya.

bazen aklıma düşen de nuri bilge ceylan'ın bennu yıldırımlar ile olan overacting konuşması oluyor.

insanlara sorsan "ooo devleşen bir performans izliyoruz", "wow ezgi mola yıkılıyor"...

oysa bu, iyi bir şey değil. ezgi mola'nın oyuncu olduğunu unutamıyoruz bi türlü. unutturtmuyor kendisi. bütünleşmiyor, erimiyor hikayede. bangır bangır ezgi mola izliyorum ve bu durumu sevmiyorum.
  • ne kadar hastası varmış diyerekten hakkındaki entryleri okurken meğer hepsinin aynı kişi tarafından yazıldığını gördüğüm kadın.
  • bugünkü kelebek'te röportajı vardır -evet saat olarak biraz geç kaldım-.

ideal erkek için ne söylersiniz? sorusuna "kendisine çok selam söylerim. saygılar." şeklinde cevap vermiştir. sempatik biri sanırım kendisi.

6 yıl sonra gelen edit: bu entry neden sürekli oylanıyor? gerçekten merak ediyorum. oylamak için geldiyseniz lütfen yeşillendirin.
  • erkek olsam napıp edip kapardım diyeceğim türden bir kadın; enfes bir oyuncu. işveli, cilveli, güler ve güzel yüzlü. göz kırpıyo, öpücük atıyo, "güçlü çocuk" diyo, omuzlarını silkerek, türlü jestlerle mimiklerle konuşuyo, şarkılar mırıldanıyo, sesini dalgalandırıyo. fıkır fıkır. kadın olmak 90-60-90 ölçülerle değil, bu edalarla olur.
  • eksiyi okuyorsa kendisini uyandirayim oyle abartilacak bir guzelligi falan yok. cikin en dandik bakirkoy meydanda bile kendisine 10 basacak kizlar var. ne cok seviyorsunuz abartmayi be kardesim.
  • çok sıktı bu kız ya. canım ailem'de falan severdim oysa ki. pıtırak gibi her yerden fırlıyor, tamam su akarken testiyi doldurcan demişler de ezgi sen biraz abarttın sanki ya? teklif geliyor diye her şeyi kabul etmek zorunda mısınız arkadas, azıcık bi seciciliginiz tarzınız olsun.

son zamanlarda ziyadesiyle gına getiren oyuncu kişisi.
  • amına kodumun yarrak beyinli güç sevici müsveddeleri, bu kadına laf söyleyeceğinize kendinizi sikin sinirden. çünkü ezgi mola'nın da dediği gibi hiçbirinizde herhangi bir sike sürülecek herhangi bir parça akıl yok.
hesabın var mı? giriş yap