• ona ovgu olarak "turk asıllı olmamasına ragmen" derken aslında çok ciddi ayıp yapılan kişi.

adam milli takımımızda oynuyor -daha fazlasını da yapıyor- hala 'asıl' ne demek 'ragmen' ne demek?
  • çıkan parmağı için "bişey olmaz ya,sol el nasılsa" diyecek kadar özverili 12 dev adamdan sadece biri.11 tane daha var bunlardan.
  • 22 agustos 2006 brezilya turkiye maci'nda sol el başparmağı çıkan, sonra kendi deyimiyle "başparmağı yerine konulan" oyuncumuz. o parmakla 73-71 kazandığımız maçın son dakikasında 2'de2 faul attı. hemen öncesinde de pota altından isabet bulmuştu.
    (bkz: aslan parçası)
  • yüregiyle oynayan spor adamı...mehmet okurun yerine milli takıma cagrılan sporcu.sakatlıgına ramen ''milli takımım icin canımı veririm,bir parmagım sakatlanmış cok mu'' deyip mehmet okura selam cakmıştır..
  • gs taraftarından epey tepki gelmiş anlaşılan, hiç kimsenin bilmesine gerek olmayan tatsız konuları açıklamak durumunda kalmış basketboldan para kazanan kişi.

http://www.salsabasket.net/…feed&utm_medium=twitter

--- alıntı ---
    ...
    gelelim en önemli konuya… final oynayan takımın en skorer oyuncusuydum preston’la beraber ve bütün play-off boyunca oynamamak için geçerli sebeplerim olsa da her maça çıktım, oynadım.

geçerli sebep de bu. mayıs başından haziran 5'e kadar eşim, hamileliğin çok riskli ve aşırı kanamadan dolayı hastanede yattı. o ay boyunca ortalama 4 saat uykuyla beşiktaş serisiyle başlayıp, fenerbahçe serisi üçüncü maçına kadar oynadım. haziran 5'te bebeği kaybettik, eşim de aşırı kan kaybından dolayı yoğun bakımdaydı. bebeği saat 11'de kaybettik, ben saat 2'de sinan erdem’de toplantıya gittim. sonraki gün de maça çıktım. bu arada merak edenler için bebeğimiz kız idi.

son şey olarak da kerem tunçeri’den sonra galatasaray basketbol takımı’ndan bonservis bedeli ödenerek ayrılan ilk oyuncu oldum, yanlış bilgiye sahip değilsem. çok degil, 75 bin avro ama yine de kulübün kasasına para girdi.

twitter’den ayrılmamın sebebi de tepkilerden çekindiğim için değil, kafam doğru yerde olmadığı içindi. bilginize…

--- alıntı ---
  • kendisini bugün pınar karşıyaka karşısında darüşşafaka forması ile izledim, her ne kadar yaşlansa da hala pota altını karartıyor, hala sırtı dönük şansını deniyor, bir de hook görseydik tadından yenmezdi.
  • hedo'ya memo'ya ve takıma katılmayanlara, nasıl bi yüreğe sahip olmadıklarını göstermiş insan.
  • transferinin anlamı şu; galatasaray bu sene basketbolda zirveyi hedefliyor. az sayıdaki kaliteli yerli oyuncudan biri.

galatasaray tarihinde prekazi ile ermal arasında bir de duro var, arnavut olan.
  • fenerbahçe, efes pilsen ve milli takım için litrelerce ter akıtmış, yürekli ve hırslı dev adamdır. yönetime ve eleştirilere dayanamayıp ispanyaya yelken açtı ama yüreğinde ve aklında hep türkiye ve efes pilsen olduğunu dile getiriyor. "doğrusu kerem tunçeri’yi özlüyorum. onunla kardeş gibiydik" demiş kerem'in gidişinden sonra. kerem yuvaya döndü kendisini de döner ümidi ile bekliyoruz.
  • twitter'dan takip ettigime göre türkcesi gayet mükemmel ve kusursuz, demet akalin utansin kendinden.
hesabın var mı? giriş yap