• --- spoiler ---

"i'm your queen & i command you to fuck me..."

--- spoiler ---
  • re-cast olayı bok gibi olmuş game of thrones karakteri. ulan bu ed skrein'in tipinden piçlik ibnelik aynı zamanda da insanı kendine bağlayan bi sempatiklik akıyodu. ne bokuma bunu değiştiriyosunuz arkadaşım? yok başka filmde oynayacakmış falan banane oğlum. ben bu adamı çok sevmiştim. değiştiğini göstermek için gözümüze sokulan sahneyi 5 kere izledim. lan bakıyorum oğlum daario diyo yanlış olmasın nasıl olur lan diye imdb'ye girip baktım. hakikaten değişmiş. (gördüğüme inanmayan bir malımsa demek ki) çok üzüldüm oğlum. bi arya bi daario belki bi de jon snow. yani benim karakterlerim bunlardı abi, ne diye elliyosun ki ya. diziden soğudum yeminle. çok moralimi bozdunuz ibneler çok!
  • jaqen h'ghar'ın ortadan kaybolarak boşalttığı karizmatik eleman kontenjanını, bir süreliğine dolduracak karizmatik şahsiyet.
  • genç kızların duygularıyla oynayan bir game of thrones karakteri. biz adamı böyle görüyoruz etrafımızda kalpler uçuşuyor ama gel gör ki gerçeği bu. işte bunlar hep film, hep yalan dolan, hep peruk!
  • game of thrones 3. sezonda kendisini canlandıran oyuncunun neden değiştiğini deli gibi merak ettiğim ilgi çekici bir karakter.

malum 3 ve 4. sezonlar arasında uzun bir ara vardı. oyuncu değişikliği sebebiyle 4. sezonun ilk bölümü boyunca "khaleesinin konuştuğu herif kimdi yaaa, hatırlamıyorum ben onu" türünde düşünceler içimi kemirdi.
  • kızlara çok iç çektirecek yeni game of thrones karakteri. hey gidi... hep film işte bunlar.
  • 4. sezonda re-cast yapılığını yeni öğrendiğim karakter. ben de beş bölümdür "bu dany'nin yanında bi adam olacaktı, nerelerde ki? bu kara saçlı sakallı azman nerden çıktı acaba?" diyorum kendi kendime. işin içinde iş varmış meğer.
  • iyi ki geldin diyerek selamlamak istediğim karakter. belki gerçek aşkı ve kahramanlığı yeniden hatırlatır. zira

böyle cesur ve iş bitirici adamlar pek fazla göremedik şu ana kadar. (jaqen dahil değil)

--- spoiler ---

- will you fight for me? swear to me.

+ the second sons are yours, and so is daario naharis.

my sword is yours,

my life is yours,

my heart is yours.

--- spoiler ---

bünyeye ağır geldi bu sahne biraz, evet.

(bkz: gözüme bir şey kaçtı da)
  • khalesi'mizin tokmakçısı..
  • 4. sezonda bu karakter re-cast yapılacakmış diyorlar... treme'den tanıdığımız michiel huisman canlandıracakmış.... ed skrein gayet iyiydi ama... :(
hesabın var mı? giriş yap