• "adını avatar koydum: suyun yolu"

filmin kıvamı ne yazık ki bu. 5 kişilik senaryo ekibinin içinde 1 tane aklı selim insan yok muydu acaba? "biz ne halt etmeye böyle dağınık, klişe, kopuk, havada bir senaryo yazıyoruz?" diye 1 kişi bile sormadı mı yahu? görsel olarak muhteşem bir film olmasına rağmen senaryosuyla üzdü.

--- sürprizbozan ---

sully ailesi savaşırken, su halkı nereye kayboldu pardon? böyle satış da görülmemiştir.

--- sürprizbozan ---
  • jake sully ve ailesinin maldivler deki tatil vlogunu izledik resmen :)
  • ne demek film ne anlatacak?

ilk film zaten devam filmi geleceği için yarıda kalmıştı. ikinci filmi 13 yıldır bekliyoruz amk millet çıkmış ne anlatacak diyor.
  • tüm zamanların en çok izlenmiş filmi olan avatar için "devamı neden çekiliyor anlamıyorum" diyen ekşici de gördük bugün. :) kült müymüş, niye çekilsinmiş. james cameron'a söyleyelim korkusuz korkak'a sequel çeksin bari. ahahah sinirim bozuldu aklsdjlak

ilk filmin hasılatını geçemeyecek olsa da, pek çok insanı uzun bir aradan sonra sinemaya döndürecek yapım.

https://www.boxofficemojo.com/…time_gross/?area=xww
  • terör olayları yüzünden diyarbakır'dan izmir'e göç etmek zorunda kalan kalabalık bir ailenin izmir'deki yeni hayatlarına tutunma çabalarını anlatan film.
  • donsuz gezen şirinlerin yeni filmi.
    şaka bir yana, ilk filmi sinema da yeni bir çağ açmıştı. 3d yi yayginlastiran bir yapım oldu.
    bunda da görsellik yine üst düzeyde.
    ilk filmde ağaca bağlanıyordu, burdakiler suya bağlanmış.
    üçüncü film hava kabilelerini gösterir.
    finalide tahta kabileleri ile bitirirler. ( evet tahta )
  • adam yirmi sene uğraşıp ilk filmin aynısını çekmiş. bravo valla.
  • suyun altında boğaz sıkma maharetiyle cinayet işlenen filmdir.
  • neytiri karakterinin aşırı kezban olduğu film. sürekli bir çemkirme, benim kocam toruk macto tavırları. tamam en toruk macto senin kocan, bağırma artık.
  • ışığı sonuna kadar kısılmış türkiye sinemalarında keyif vermeyecektir.
hesabın var mı? giriş yap