• rack 2x, microkorg ve machinedrum'dan bu soundun çıkmayacağını bilmeyenleri keklemeye bir süre daha devam edebilmek adına, kendisini en azından ableton push 2 almaya davet ediyorum. push 2 olmadı da diyelim ki düz push oldu o da olumlu. artık bir yerden başlamalı.
  • başak günak'ın kişisel müzik projesidir.
    2013 nisan ayında da ilk ep'si flesh'i yayınlamıştır.
    buradan dinlenebilir.
  • müzik konusunda (bkz: akın sevgör) ile birlikte ülkemizde tarzlarında çok ileri bir seviyedeler. tebrikler.
  • en sevdiğim indie müzisyenlerden biri.

ancak son zamanlarda, büyük ihtimalle dünyanın en kötü vokaline sahip mabel matiz ile beraber çalışmaya başladı. şarkının mabel matizli kısımları geldikçe, kara tahtaya tırnak sürtmüşler gibi fena oluyorum. ama diğer yerleri de bir o kadar güzel dinlemeye doyamıyorum.

belki de bende bir gariplik vardır bilmiyorum. mavi isimli şarkısının çıkmasıyla tekrar açıp 8-9 tane mabel matiz şarkısı dinledim. objektif olmaya çalıştım. dinledim de dinledim. bu vokal güzel mi abi? daha doğrusu, bu vokal mi? bu kadar insan seviyor bir ben mi sevmiyorum? anlamadım gitti.
  • bugün ikinci defa canlı performanslarını, bu defa peyote'de dinlediğim ve beni kendimden geçiren proje.
  • vay be, severek takip ettiğim, her çıkan albüme kanımın kaynadığı plak şirketinden, denovali records'tan albüm çıkaracaklarmış. hem gurur duydum, hem de kanım kaynadı haliyle. en yakın zamanda gidip canlı canlı izleyip plaklarını da edineceğim ^^ tebrikler ah kosmos!
  • bir süredir sahne setup'ını merak edip araştırıyordum, bugün bir videoda neredeyse tamamını gördüm sanırım, benim gibi merak edenler vardır belki;

- eventide reverb pedal
    - nord rack 2x
    - korg microkorg
    - akai apc 40
  • bir kaç performansını dinledim ve büyülendim. en kısa zamanda kanlı canlı görmek istiyorum kendilerini.
  • 14 şubat 2015 günü cer modern'de hem söyleşicek hem de performans sergilicek olan oluşum. it's a valentine's day miracle!

http://www.facebook.com/events/502346963236529/
  • yeni albümü bastards, denovali records etiketiyle dijital ortamlara düşmüş müzik projesi/grubu ya da her neyse.

spotify: https://open.spotify.com/…um/4osofxaxc1k5uoxvffcmku
hesabın var mı? giriş yap