• armando cooper diye panamalı futbolcu mu olur ulan? o isimle wall street broker'ı olmayan adam yanlış kariyer seçmiştir.

tabii bu düşüncem fotosunu görene kadar geçerliydi.
  • chelsea'de 3-4-3'ün sol önünde oynayan eden hazard milli takımda da 3-4-3'ün sol önünde oynuyor. meunier hep sağ bekti. mertens sağ/sol kanat forvetiydi napoli'de sahte9 olarak büyük sıçrama yaptı milli takımda esas mevkiinde oynuyor. takımda sol bek olmadığı için 4-3-3'ten 3-4-3'e geçtiler açın biraz conte 3-4-3ü öğrenin aq yok 5li defans yapıyormuş yok o kadar stoper ne iş yapacakmış.

sırf yorum yapmak için yorum yazıyorsunuz şu dünya kupası başlıklarındaki entrylerin %90ı çöp yemin ederim.

akşama da ingiltere 3-4-2-1 dizilimiyle oynayıp kyle walker 3lü stoperlerden birisi olacak isterseniz gareth southgate'i arayıp o adam sağ bek amacın ne senin deyin.
  • hakikaten türkiye ne kadar çöp olursa olsun bu turnuvada sırıtmazdı ha. bana kalırsa rakibimiz olan izlanda ve hırvatistan turnuvadaki çoğu takımdan çok daha iyi.
  • panama’nın plakası 36 sanırım. taraftar coştu. *
  • de bruyne isminde bir şeytan dolaşıyor sahada. o nasıl pas lan allahsız köpek?
  • eğlendiren maç.

s-sevgili
    b-ben

s- o golü atan adam saçına oksijen mi sürmüş?
    b- yav milyon euroluk adam saçını oskijenle mi açar?
  • yıldızlar topluluğu belçika'nın ilk yarıda dünya kupası'na ilk kez katılan panama' ya gol atamadığı maç. arjantin, almanya, brezilya'dan sonra belçika da tırt görünüyor. ben artık ufaktan izlanda-senegal finaline hazırlıyorum kendimi.
  • ben de her maç "acayip sıkıcı geçiyor?!!?!! bu mu dünya kupası???" diyenleri anlamıyorum. beklentiniz ne olm sizin? bu tür maçları sevmiyorsanız zaten dünya kupası izlemeyin aq. direk yarı finalleri ve finali izleyip geçin. size kalsa zaten panama, izlanda gibi nispeten güçsüz takımların oynamaması lazım. oldu olacak almanya fransa ispanya ve brezilya direk yarı finallere kalsın. diğer takımlar da beşincilik mücadelesi versin. siz de sıkılmamış olursunuz : )))

maça gelecek olursak, tarihinde ilk kez dünya kupasına katılan panama ilk 40 dakika boyunca fena bir oyun sergilemedi. bence panama, tunus’u yenip grubu üçüncü bitirir.
  • panama beş numarası torres reyiz adeta jamaika kralı gibi hem üçlü sararim hem dünya kupasında top tepiklerim diyor,helal reyiz seni çok sevdim ondan dolayı bastir panama spor diyorum.
hesabın var mı? giriş yap