• mükemmel bilgilendirici entryleriyle günüme anlam katan vasat yazar. hayrına takip edin de twitterının reklamını yapmayı bıraksın;

(bkz: #31188923)
    (bkz: #31187886)
    (bkz: #31184785)
    (bkz: #31176335)

kankası düşünen hayvan sayesinde uçmayacaktır blog reklamı yapan ve kimsenin kankası olmayan sivyusun aksine.

ps: ufak bi bilgi daha vereyim sadece ama sadece 2 gg yüzünden 3 ay çaylak oldum zamanında kendisinin 26 ggsi var ne hikmetse halen yazar. sözlükte iltimas ve torpil yoktur diyenlere bu arkadaşın moderasyon tarihçesine bakmasını öneririm.
  • söylediği şeyi cidden savunuyorsa annesi hala kürtaj düşünebilir diye düşünüyorum. olay sadece bilinç ise
  • feci derecede can sıkıcı bir hale gelmiştir. naklen yayın yapar gibi günlerdir her yaşadığı anı kamuyla paylaşıyor. tacize uğradı geldi sözlüğe aktardı, tacizin içeriğini paylaştı, kadın onurunu savundu, bayrak oldu, lider oldu, tepki aldı, author'a dava açmaya karar verdi, tu kaka oldu ama oeeh yeter be. author öyle veya böyle gitmiş sözlükten. banane senin author ile arandaki şahsi davandan? bbg evinden yayın yapar gibi her an ne yaptığını ben sözlükten okumak zorunda mıyım?

kaltak rumuzlu sözlük yazarı buna çok benzer bir olayda ortalığı velveleye vermişti. o zaman da dedim, hala aynı düşünüyorum. senin yaşamış olduğun taciz, özel mesaj yoluyla gerçekleşmiştir. adı üstünde özel mesaj. bu, seninle gerçekleştiren arasında hususi bir olaydır. bana niye anlatıyorsun? sözlükte sistematik bir taciz zinciri var da benim mi haberim yok?

sanki sözlük dünyası bu hanım ağamız üzerinde kurulmuş. hangi başlığa tıklasam bu arkadaşın aynı olayı ısıtıp ısıtıp ortaya koyduğunu ve ne yazık ki yaşadığı üzücü bir olayı hazza çevirdiğini görüyorum. acaba ne yazdılar, ne dediler merakıyla durmadan olayı hareketlendiren, kamuya mal eden yapısından feci derecede rahatsız oldum. tekrar ediyorum, ug tek'in üçüncü kişilere kapalı olan mesajlaşma alanında yaşadığı taciz, hukuki süreç ve sonrasında muhattaplarıyla yaşadığı süreç benim ilgi alanım değil, bunu sürekli olarak dışarıyla paylaşması da rahatsızlık veriyor.
  • bu sevgili arkadaşımızın enteresan da bir huyu var. herhangi bir yaza,r yazdıklarına ciddi bir eleştiri getirdiği zaman eğer elinde imkan varsa arka bahçeden dolanarak cevap veren yazara arkadan sarılıveriyor. daha önce de bir çok kez karşılaşmıştım ama ilk aklıma gelen ve yakın tarihli olan örnekler başak purut ve goldenwand.

yazar arkadaşımızın başak purut'un telif konusunda yazdıklarına verdiği ciddi bir cevabı yoktu, -sözlüğün yazarlarına telif ödememesi, başlığındaki tüm laf kalabalıklarında ve "ben öyle dedim oldu" tarzı yaklaşımında olduğu gibi- ama savunması hazır başak purut sözlüğün ortağı ondan karşı çıkıyor.

"gizli bilgi olmadığı için ifşa etmekte hiçbi şekilde sakınca görmüyorum:
    ekşi teknoloji/bilişim ltd. şirketinin sadece praetoru diil, 6% hissesine sahip küçük ortağıdır..
    telif konusunda ayak diremesinin sebebini anlamış olduk böylece, eet.."

goldenwand'ın sözlükte cinsel taciz tartışmasında getirdiği eleştiriye de goldenwand'ı kesilen muhabbetlerinden dolayı kendisini eleştirmekle suçlamıştı.

"*: koku reseptörlerinin harekete geçmesinde seninle bi dönem şahane muhabbet edip, şimdi konuşmuyor olmamızın bi sebebi var mı, onu da merak ettim bi an: cidden.."

dikkatli gözler bundan çok daha fazlasını bulabilir, telif hakları başlığında aksi fikirleri savunanları ssg yalakalığıyla suçlaması gibi.

umarım bu sözlük içinde kullandığı makyevelist bir yöntemdir, zira normal hayatta "aman herkes bana bakıyor çünkü tecavüz etmek istiyorlar" diye gezinmek hoş bir şey olmasa gerek.
    neyse efendim bundan sonra ug tek'i bir şekilde muhattap alıp cevap verecek arkadaşlara uyarım, tacizci, ssg yalakası, beni çekemiyor, eskiden arkadaştık ondan yazıyor vik vik vik türü ithamlara hazırlıklı olun.

misal ug tek bana iki sene önce ayar vermişti ben hala o hırsla entry giriyorum.
  • en çok da kendisine "yuci" şeklinde hitap etmesine güldüğüm über şahsiyet. bağcılar ve güngören'de falan da diyor mudur acaba "selam ben yuci" falan merak konusu tabii.
  • "ne 15 dakikaymış arkadaş, bitmek bilmedi."

andy warhol
  • bugüne kadar kendisini tangalı fotosu, sozluge twitterdan link vererek follower toplamaya calışması, yalamalı yutmalı muhabbetlerini ifşa etmesi, penis fotosu gönderen gerzeği şikayet etmesi ve über gereksiz bdsm blogundan oluşan 5 saçmasapan hareketinden ve okudugum 2-3 tane gerçekten çok kötü yazılmış film yazısından biliyordum.

bugün p.tesi sendromu dahilinde çalışmamaya çalışırken haksızlık ediyor olabilirim diye yazdıklarını incemeye karar verdim. maalesef kendisi sözlüğün troll olmayan en kötü 2-3 yazarından biriymiş.

(bkz: sesli ağladım)
  • tanimadigim iki insanin yetersiz bilimsel altyapiyla yaptigi yuzeysel cinsel tartismayi okumama sebep olmus yazar. neyse saglik olsun.
  • ulan ne bok yemeye x ile belirtilen kişiyle yaptığı yazıyı okudum bilmiyorum ama olay şu. tamamını okumadım gerçi konu bambaşka bir boyuta taşınmadıysa eğer, bu x mahlaslı abide nah kol gibi malafat var, bir şekilde ug tek'in de bunu bilmesini istiyor. budur yani, yoksa erkek durduk yere penis boyu muhabbeti açmaz. amacı da hani "iş miş çıkar mı, ekmek yer miyiz, arada ayıklar mıyız falan". bu kadar kasmayın hocular, derinlik yok burda.

(bkz: sözlük yazarlarının aslında demek istedikleri)

tabi malafat büyük olmayabilir ancak, blöf denen birşey var di mi asgkjlaksjd
  • bu şahsın bloguna penis fotosu çeker yollarsanız sanatsal birikimi yüksek gönül dostu, sözlükteki hesabına penis fotosu çekip yollarsanız tacizci, ahlaksız oluyorsunuz. nereye ne yolladığımıza biraz özen gösterirsek, penis yolunu buluyor zaten.
hesabın var mı? giriş yap