• bu adami nasıl anlatsam neler yazsam bilemiyorum ama 10 parmağında 10 marifet bir insan.

öncelikle enis hocayı çok severim ancak enis hoca kendini olduğundan daha fazla gibi gosterebilirken tunca abi çok daha donanımlı olmasına rağmen (şahsi fikrim) arka planda olmaktan hiç gocunmayan kısa ve öz konuşan bir kişilik.

oyunculuk açısından keza çok başarılı buluyorum pokemon, the walkng dead, süper dadı, açlık oyunlari parodileri ve einstein ile gotumde ne var adlı videosu oldukça komik ve başarıli. özellikle the walking dead de adam oyunculuk döktürmüş.

multiplayer da o ciddi görüntüsü altında mizahı çok kuvvetli bir adam yatıyor. zaten enis hocanın vitesi düşürdüğü ve diğerlerine biraz fırsat tanıdığı anlarda o yönü ile paril paril parlıyor.

keşke imkanım olsa da bu adama yardımcı olabilsem film mi çekmek istiyor çeksin oyuncu mu olmak istiyor olsun sonuna kadar hakediyor.

kısacası multiplayer'in vazgeçilmezlerinden sevdiğimiz bir abimiz.
  • son videosu ile 20 yılda yapılamayan muhalefet sertliğini yapmıştır.

her gün si.iliyoruz
  • kerhanelerin uğur dündarı gibi bir şeydir kendisi.
  • dünyanın en underrated insanı. multiplayer ve hiç komik değil ekiplerinin en güçlü halkası dahi yönetmen.
  • tam bir süperstar bu herif. felaket komik ve zeki biri.
  • belki de on yılı aşkın süredir hayran olarak takip ettiğim übermensch. şu internet aleminde, en azından bizim ülke çerçevesinde diyelim, kendisi kadar özgün bir mizaha ve taklit yeteneğine sahip insan yok diyebilirim. komedyshow ve hiç komik değil kanallarını geçtim, ara ara multiplayer izlemenin tek sebebi de kendisi. parodilerinde fütursuz bir çılgın olmasına karşın multiplayer'da sakin, sessiz ve ölçülü bir insan olması da beni çok etkiledi. ne kadar derin bir kişiliğe sahip olabileceğini de orada görmüş oldum. kendisini ileriki nesillere taşımak için bir kapsülde dondurmak gibi hain planlarım var. hatta gelecekte bizi dünya dışı varlıklara karşı savunabilecek yegane kişi de o(büyük harfle) olabilir. özetle, seviyorum seni çılgın adam!
  • maalesef her gün sikiliyoruz diye videoya girerek kısa süreli kahkaha attıran insan. kısa süreli olmasının nedeni de bunu söylemesinin nedeni zaten.

kendisini 6-7 yıldır takip ederim. mizahı ve karakteriyle çok kaliteli bir insandır. çok konuşmayı sevmez ama konuştuğu zaman da tek boş kelimesi yoktur. 15 dakika boyunca ülkenin halini dolu dolu özetlemiş. helal olsun doktor.
  • son multiplayer videosunda tekin abi ile dans saatindeki tecrübelerini konuşturan kişi. dans ederken o yüzündeki müthiş zevk alan ifadesi beni bitiriyor. aslında özünde çok çılgın bir insan ama olduğundan daha sakin davranıyor. belki de insanların yadırgamasından sıkılmıştır. son söz yine tekin abiden gelsin: "gülümse ve dans et. ihtiyacın olan tek şey bu"
  • 1050ti ile cyberpunk oynamaya çalışan multiplayer çalışanı, hiç komik değil kurucusu abimiz. enis kirazoğlu ise rtx 3090 ile oynuyormuş.
    kendisine sponsorlar en azından bir 3060ti gönderir umarım yazık adama üvey evlat gibi, bir de max 30 fps alıyorum diyor üzüldüm açıkcası*
  • hitman oynarken çektiği vidyoyla yarmıştır. presle yaptıklarını gördükten sonra tam bir ruh hastası olduğuna kanaat getirdim.
hesabın var mı? giriş yap