• 11+0 şeklinde yaptığım eylem. birine söylediğimde garip garip bakıyor ama bu yolla tam 4(dört) kız düşürdüm.
  • 3+3+2+3 şeklinde sahaya sürdüğüm eylem. benimkini bırak öss muhabbetine kardeşiminkini ezberledim. işte bunlar hep bilgi kirliliği.
  • 3+3+3+2 şeklinde ezberleyenlere selam olsun.
    en kolayı bu la hiç sıkıntı yapmayın.
  • xyz zo pk jl pk düzeneğine sahip olduğum için 3-2-2-2 şeklinde yaptığım eylem.

girdiğim en sikko entry budur heralde.
  • sonunda 2+2+3+2+2 şeklinde ezberleyerek bunu başardım.
  • 2+5+4 olarak ezberledim. dünyanın en gereksiz entrysini de giriyorum şu an.
  • 3+2+2+2+2 şeklinde ezberlemek en makbulüdür. öss ye hazırlanan öğrencinin can yoldaşı, o aşamayı geçmiş öğrencinin ise eski dostudur.
  • 1985 ve sonrasında doğan ve öss'ye girmiş herkesin istemsizce gerçekleştirdiği eylem. her sınav evrağında sorduklarından olsa gerek.
  • bazen kabul etmek istemediğiniz gerçekleri yüzünüze çarpar. öyle tc numarası ile sorgulama yaparak değil yanlış anlaşılmasın. 2+2+3+2+2 şeklinde aklımda tutuyorum ben bunu. yıllarca şüphelendim. annemde vardı anlam veremezdim. eşyalarımı, cebimden çıkan bozuklukları, buz dolabına yerleştirdiğim içecekleri filan dağınık bırakıp katlanmaya çalışırım hala. çok dayanamam bir süre sonra istemsiz toparlar düzenlerim. içim yandı diye dolaba yanaşıp üzerinden bir yudum alır durumu katlanabilir hale getiririm kendimce. ama tc kimlik numarası sayesinde anladım hesap numaralarını, şifrelerimi, kılı, tüyü bile simetrik ezberlemişim ben.

...........................................................tam bir simetri hastası değilim...........................................................
    ...........................ama eğer düzenliysem bunun tek sebebi içimde yatan simetri sempatisi..........................
  • her sınavda okul numarası olarak yazıldığı için anadolu üniversitesi öğrencileri için de zor değildir.
hesabın var mı? giriş yap