• %100 yerli, %100 türk ama adı ingilizce olan program.
  • ilk bölümünde izlediğimiz kişilerin yarısı cem yılmaz taklidi, kalan yarısı da meddah havasında, keyifli gibi ama çok da komik olmayan tarzlarda gezindiği çiçeği burnunda bloomberg ht programı..
  • çok komik olmasa da ekranlara yeni bir hava getirdiği kesin.cumartesi gecesi hiç bir halt yapmayanlardansanız izlemek isteyenler için iyi bir alternatif.yayın günü cumaları olsa da ben tekrara denk gelmişim.
  • bu cuma rastladığım güzide bir program. ama adı #24534234 belirtildiği gibi manidar. umarım önümüzdeki günlerde daha geniş bir kadro ile geniş kesime hitap eder.
  • rock fm'de sabah programı rabarba'yı sunan mesut sürenin ve ilker gümüşoluk'un da ilk bölümüne katıldığı bloomberg ht kanalı. mesut süre radyo programındaki gibi rahat değildi sanki, tutuk geldi bana biraz. ilker gümüşoluk'ta da cem yılmaz esintileri bol bol gözlenmiştir.
  • yavşaklığa sığınmış zevzeklerin performansını sunan program. 5 dakikadan fazla izlemesi çok zor.
  • volkan'ın mesut'un ilker'in show yaptığı hatta şu an da yayında olan programdaki tuba ünsal'a benzeyen seyirci hatunu allan izni peygamberin kavliynen... bozuk dişleri bile şaane yakışmış. program eğlenceli gayet ama programın kazandırdığı ilk şey net bu kız bence. buldurun onu!
  • hakikaten 5 dakikadan fazla izlemesi zor. halbuki izlemeye başlarken çok umutluydum "aa ne güzel stand- up falan" diye.

özetle ecnebilerin bodrum katlarındaki comedy club' larının tadını beklemeyin, yanından bile geçemiyor.
hesabın var mı? giriş yap