• 23'üncü jandarma sınır tümen komutanlığı,şırnak,merkez. 329.dönem yedek subay olarak şan ve şerefle dolu 1 yıl.
  • 307. kısa dönem

acemi: ığdır il jandarma komutanlığı asayiş komando bölüğü
    usta: tuzluca ilçe jandarma komutanlığı
  • 327.kd
    1.ordu komutanlığı
    karargah grup komutanlığı
    karargah bölüğü
    bölük karargahı takımı
    selimiye istanbul
  • 331. dönem asteğmen olarak; önce yedek subay eğitimi için eğirdir dağ komando okulu ve sonrasında tuzla piyade okulu.

daha sonra kıt'a görevi için 1. mekanize piyade tugay komutanlığı, 5. hudut alayı, 4. taktik hudut taburu, 9. hudut bölüğü, f.altınordu hudut takım karakolu doğubayazıt/ağrı -küçük ağrı dağının türkiye / iran sınırının sıfır noktasındaki etekleri-

şan ve şerefle dolu 9 ay. şafak, atarsa 82.

ya atmazsa?
  • 315 kd
    48 inci motorlu piyade tugay komutanlığı / boztepe / trabzon

nizamiyede amm çavuşuydum. yapılabilecek en rahat askerliklerden birini yaptım sanırsam. hiç nöbet tutmadım ve hiç ictimaya çıkmadım. 14 kişilik koğuşta 7 kişi kaldık ve koğuşun hepsi yine amm olduğu için gece nöbetçi kaldırmaya gelen olmuyodu, ben askerlik hayatım dışında günde 9 saat uyuduğumu hatırlamıyorum.
    rahattı ama sorumluluğu çok fazlaydı. günlük hazırladığım 4 farklı rapor ertesi gün kurmay başkanı tarafından bizzat inceleniyordu, az fırça yemedim nöbetçi subaylardan. ama insan öğreniyo işte yolu yordamı...
  • samsun il jandarma komutanlığı/ merkez karakolu.
  • diyarbakır 8. ana jet üssü; 329. kd.
  • 18. mekanize piyade tugayı gelibolu/çanakkale'de 331 kd piyade olarak askerlik yaptım.
  • gölcük tersanesi komutanlığı
  • 21.zırğlı tugay komutanlığı gümülcine - yunanistan
hesabın var mı? giriş yap