• (bkz: ısparta il jandarma komutanlığı)
    (bkz: kral devre)
    (kral olmayan devre görmedim zaten. tsk toptan kraliyet ailesi)
  • orhan pamuk tuzla'da yapmış.
    (yazar demediniz mi?)
    edit: başlığın ilk hali "yazarların askerlik yaptığı yer" olduğundan böyle entry girmiştim.
  • van m tipi kapalı cezaevi. amına kodumun yeri.
  • anıtkabir
  • acemi birliği antalya / ağustos sıcağında hem de. çok fenaydı.

usta birliği / van çaldıran iran sınırında hudut karakolu. / burası da türkiyenin en soğuk yeridir.

ilginç bir piyango oldu benim için.

not :356 kdy
  • şimdi ortalığı yine foruma çevirmişsin deyip ayarlardan ayar beğeneceğim, ancak lazım böyle bir şey. yani en beğendiğimiz 10 yemek veya 5 bilgisayar oyunundan daha lazım.

sene 2007, baktım sonuçlara, adıyaman? adıyaman nedir derken baktım şanlıurfa'nın üstünde, güneydoğu anadolu bölgesinde, diyarbakır'a komşu. ne biliyorum? hiç. zaten oraya gidene kadar da adam gibi bilgi edinemedim ne şehir, ne de adıyaman jandarma özel harekat tabur komutanlığı ile ilgili. sonra kahta'ya gittik, kahta'lı mıçı dışında bildiğimiz bir şey yoktu yine.

bundan sonra gidecek arkadaşlara bir tiyo niyetine olsa buralar, gerektiğinde mesaj yoluyla; çoğu zaman burda yazanlar vasıtası ile bilgi edinilse ne de güzel olur. adı üstünde kutsal bilgi kaynağı...
  • (bkz: burdur), paralı...
    tezkereler dağıtılırken, komutan
    - " seferberlik halinde kadınlardan sonra çağırılacağınızı biliyorsunuz, değil mi..?"
    deyince herkes çok bozulmuştu.. bana iyi bişey söyledi gibi geldiydi ama, nedense milletin tezkere sevinci kursağında kaldıydı.
  • ankara – zırhlı birlikler 2001

diyarbakır – devegeçidi 16.zh tugay 2002– 2006

tekirdağ – çerkezköy 3. zh tugay 2006– 2011

ağrı– 12. mknz piyade tugayı 2011 – 2012

bingöl ve elazığ kovancılar civarı bir takım karakollar 2012

istifa..... 2012
  • osmaniye-toprağını sikeyim.

ilk duyduğumda bakırköy sanmıştım amk. :(
hesabın var mı? giriş yap