• · jodie foster (74)
    · kim kardashian'ın götü (230)

kim kardashian'ın götü de jodie foster'dan daha çok konuşulmaktadır ama bu onun daha değerli olduğu anlamına gelmez. daha büyük olduğu konusuna katılıyorum ama.
  • sözlük için de geçerli durumdur.

-troller amacına bu sayede ulaşır

-büyüklüğünü fenerbahçe üzerinden tanımlayan rakipler fenerbahçe ile ilgili başlıkları hortlatılırken "en büyük eğlencemiz" diyerek kaza süsü verirler.

-tabi ki fenarbahçe sevdalıları; onlar fenerbahçe'nin adının olduğu her yerde umudun olduğunu bilenlerdir.
  • fenerbahce li olarak hic hosuma gitmeyen durumdur. bunu kahvehane agzıyıla oturup biz daa büyüüz oolm diye savusturacak degilim. bi lig oynandı sampiyon gs oldu adamların sampiyonluk öyküleri ve 40 haftalık performansları konusulmalı.

ama bizim ülkemizde bu tür olaylar ne ilk ne de son olacak... fenerbahce li caanım yöneticilerimin gündemi değiştirmek adına çabalarını klasik yöneticilik örneğiyle görmekteyiz. ama lı baglaclı cümleler kurarak olmuyor isler, önce tebrik edip ardından ama ile baslayan cümleler kurmaya baslarsan ama dan önceki tüm sözlerin hükmünü yitirir!!!

tam tersi olsa sampiyonluk fenerbahce de kalsaydı, eminim gs bildiriler yayınlar, trabzon ile 1-1 berabere kaldığı mactan sonra ben sezon sonu konusacağım diyen fatih terim konusur, konusmasada ne oldu ne konusacaktınız diye soramayan basın mensupları eminim ozaman sorardı ne konusacagını...

cünkü biz basarıyı alkıslamaktan mahrum(!) bırakmısız kendimizi! bu mahrumiyetimiz bile baslı basına insanlıgımızı sorgulamamıza yeterde artar bile.

galiba ikinciliğin herseyi kaybetmek olmadığını anlamamız gerekiyor.
  • koocaman bir gerçektir.
    öyle ki, kutlamalarda tezahüratlar bile fenerbahçe üzerinden yapılmıştır.
    "galatasaray ne kadar güzel şampiyon oldu" değil, "fenerbahçe nasıl olamadı" meselesi gündemdi.
    çoşku, sevinç hak getire..
  • - arkadaşlar aranızda konuşmayın!!!

tarih hocası
  • olağan durumdur. ligler başlar ligler biter şampiyonlar değişir. fenerbahçe ya şampiyondur, ya da şampiyonun ensesindekidir. küme mi düşecek puanı mı silinecek diye tartışıladursun o şampiyonluğa oynar. en zor gününde bile herkesin en çok çekindiği rakiptir. yerlerinde olsam ben de konuşurdum, eleştirmemek gerek.
  • http://haber.mynet.com/…lar-sasirtti-630674-guncel/
    çıkarılan olayların vehameti ve terör örgütü sempatizanlarının çıkardığı olayları anımsatması münasebetiyle olabilir kanımca.
  • eğer fenerliler yaptıkları hukuksuzlukların, terör eylemlerinin daha fazla konuşulmasından haz alıyorlarsa, buyursunlar bu durumla gurur duysunlar. bu fener - galatasaray meselesi değil, günlük yaşam için de geçerli bir durum. her zaman hırsızlıklar, yolsuzluklar, haksızlıklar, anarşi, terör daha fazla ilgi çeker.
  • fenerbahçelilerin çok konuştuğundan başka bir şey göstermeyen durumdur benim için.
hesabın var mı? giriş yap