• vokal'i hayley williams olan punk grup. son albümleri olan riot taki tüm parçalarının hepsi çok güseldir, hayley'in kendiside çok güseldir, tatlıdır, şirindir, minicik ufacıktır, kızıldır sarıdır, avril gibi değildir.
  • amatör ruhlarını, profesyonel duruşlarını sevdiğim gruptur. underrated gibi dursalar da çok ciddi takipçileri olduğuna inandığımdır.
  • indie pop grup. asleep all day , feel ok , continental gibi dinlenesi, bilinesi eserlerin yaraticisi.
  • ain't it fun ile 57. grammy ödüllerinde en iyi rock şarkısı ödülünü kazanan grup.
  • grup ismiyle aynı adı taşıyan son albümleri fazlaca başarılı olan grup. tüm şarkıları riot albümleri gibi vurucu kırıcı olmasa da yavaş ve hızlı şarkıları harmanlamışlar ve gayet güzel bir albüm olmuş genelde. müzikal anlamda grupta epey bir değişim oldu grup elemanları değişince belki ama yine bir çizgiyi yakalamışlar gibi gözüküyor.

albümdeki part ıı şarkısı favorim olmakla beraber anklebiters still into you gibi melodisi ağza çabucak dolanabilen güzel şarkılar da mevcut.
  • evlenmek istediğim soliste sahip grup.
  • decode, i caught myself, for a pessimist i am pretty optimistic, that's what you get, franklin , misery business, crushcrushcrush çok güzel parçalarıdır. decode ve i caught myself harikadır. bir zaman yetenekli çocuklarmış.

evet , yukarıdaki yazar doğru demiş. 2013'te sıçış ve genre'dan ayrılış yavaşçana başladı. 2017 'deki albümde affedersiniz affedersiniz bok gibi, paramore ile alakası yok. zaten albüm promo aşamasında iken ınstagram'da punk'tan kopuşlarına bahane olarak genre neutral group yani her telden çalan grup anlamına gelecek bir ifade yazmışlardı. gözlerimle gördüm. arkadaş haklı. jeremy ayrılınca bir değişik oldum. hani zamanında grubu hiç takip de etmedim ama uzun süredir orada emek veren biri gruptan ayrılsın garip olurum.

neyse olmadı. şu an durumları iyi değil. hayley kendi kafasına göre iş yapıyor. evet zaman değişti, hayley zor zamanlardan geçti , belki de rahatlamak için punk yapmıyor. diğerleri de büyüdü, onlar da istemiyor olabilir ama şunu söylemek gerekiyor. artık iyi müzik yapmıyorlar. bence iyi parçalar gelmeyecekse , punk gelmeyecekse paramore adı altında iş yapmasınlar. bir nokta koysunlar. jeremy, josh olmadan bu grup olmuyormuş. hayley ile josh 'ın araları çok kötü biliyorum. ama en iyi dönemleri bir zaman şarkıları yapmada öne çıkan josh grupta olduğu zamanlarmış. bunu da paramore fanları kabul eder.

keşke ain't it fun ile best rock song grammy'si alacaklarına decode ile best motion picture song grammy'si alsalarmış. o ain't it fun ne rock şarkısı ne de güzel bir şarkı. decode iyi bir film şarkısı idi. kötü oldu. josh savunucusu değilim, zaten okuduğum kadarı ile redneck gibi biri herhalde , paramore fanı değilim, pek bilmem ama bildiğim kadarı ile konuşuyorum, grubun en iyi şarkılarını yapan adam ödüllendirilmeliydi. o gittikten sonra doğru düzgün bir şarkı gelmedi. o çocuk bir şey almalıydı. ain't it fun denen boktan sikko şarkı değil.

edit: olgunlaşırsın, değişirsin ok iyi güzel , değişmek iyidir de şu an yaptığın müzik 16 yaşında yaptığın müzikten iyi değilse veya onun kadar iyi değilse bence bir sorun vardır burada dostum. neden millet eskileri daha çok dinliyor? kabul edin adamlarda gençliklerindeki gibi bir passion , excitement yok artık. konsere çıkabilmek için albüm yapıyorlar artık. seksenler mi revaçta seksenler koy. ha kendi içlerinden geliyorsa saygı duyarım ama ben bu gidişi iyi görmüyorum
  • 2007-2008 yilinda riot albumlerinin crushcrushcrush klibi yayimlandiktan sonra hayley williams'in yanarli donerli saclarinin aynisini yaptirmak icin ne kizlar kuaför koltuklarinda perisan oldu, ne saclar yandi bu yolda. oryallerin dili olsa da konussa.
  • (bkz: decode)
hesabın var mı? giriş yap