• aramızda şöyle bir facia oldu:

askim bunlar cips -> midesiz: (#34213554) ikisi de twitterdan destek verdi, yekta kopan bugünki programının başlangıcında olaylardan bahsetti.

31.05.2013 20:38
    midesiz -> askim bunlar cips: kusura bakmayın evli kadınlarla mesajlaşmıyorum.

kendisine asıldığıma dair bir fikre nasıl kapıldı bilemiyorum ama sadece bilgi vermek istemiştim. buradan herkesin önünde kendisinden özür diliyorum; evli bir kadınım ve ona yekta kopan falan dedim. düğün müğün entrysi girmesem ağıma düşürebilecektim demek ki... kahretsin.
  • elimi mallar butonuna götürten ender yazarlardan.
  • sözlüğün solcu olmaya çalışan başarız rasim ozan kütahyalısı.

nikiniz altına en ezberinden bir sıfat bulan, tepki almadıkça da bunu yineleyip duran ezik.

edit: mesaj atınca "kız kardeşin var mı?" diye yanıt veren, sürüngen kofti anarşist.
    arıyorum topuk topuk topuk.
  • sözlükteki it kopukun başta gideni.
    ilgi çekmeyince bacağınıza yanaşır, önce sırnaşır, sonra havlar sonra işer böyle bir it işte.
  • sözlükten bi yazar uçurtma hakkım olsaydı hiç düşünmeden kendisini uçurturdum.
    arkasından ağıt yakanlara bir kağıt yakar, ellerine verirdim.[kağıdı]

neticede sözlük demokratik bir yer ve kendisine katlanmak zorundayım. nalet olsun corç. merak etmesin, peşindeyim 1-2 entry'sini bulur, bir iki de zorlama not çıkartır kendisini uçurturum. ayağını denk alsın. sevenini sayanını da hiç sevmem. bu da böyle bilinsin, nick altı yazanı da kara listeye ekliyorum, ona göre.

statükoysa statüko, bana özür mesajı atmadan, nick altımda özür içeren metin şentürk caps'i paylaşmadan bu sözlük ona ve sevenlerine dar, statükoysa statüko... burada benim borum öter. yeterse yeter.

saygı, sevgi.

admin konu kilit.
  • kendisine yazdığı bir entry ile ilgili bir soru sorduğumda şu şekilde cevap vermiş olan yazarımsı :
    " kusura bakma yiğenim, kadın olmayan sözlükçülerle mesajlaşmıyorum. "
    e insan dediğin çeşit çeşit işte..
  • mehmet barlas olmak nickinde de kabul ettigi gibi kendisinin sahip oldugu bir ozellik olarak midesizlik gerektirir.

okuzumun adi sakar, adini bana takar.
  • sözlükte en çok güldüğüm yazar. bir ben mi fark ettim kendisini diye düşünüyorum bazen. menajeri oliciim, onu ünlü yapiciim. ironi üstadı.
  • normal olan tüm entrylerini eksilediğim adam.
  • dikkate alınmaması gereken saçma bir canlı türü.
hesabın var mı? giriş yap