• memenin ne büyüklüğüdür, ne küçüklüğü, dolgunluğu, ucunun büyüklüğü, efenim pembeliğidir önemli olan. bir memeleri güzel yapan, değerli yapan, o memelerin kaygısızca öpülebilir, ellenebilir, avuçlanıp yatılabilir olmasıdır.

mesela, meme sahibi mutfakta ütü yapıyorken gidersin, memelerini öpersin, tekrar sen de işine gücüne dönersin. "öpebilir miyim ihi" diyoraktan izin almak, aman biraz önce tavına getirmek, vay aman tedirginlenmek, şebeklikler yapmak gerekmeden, gider öpersin, meme sahibi de, bunu çok doğal karşılar, bu öpüşü ona yaptığını bilir gülücük olur, olmadı gözler, bakışlar tatlanır vesaire.

demek o ki, memeleri güzelleştiren, özelleştiren, tadına doyulmaz hale getiren, o memelerin sahibidir. meme sahibinin "sen bunları istediğin zaman öp, okşa, tat, yala, mıncıkla, avuçla, bunlar benim olduğu kadar sana ve ikimizin" hissiyatını vermiş olmasıdır. yoksa, verilmemişse böyle bir hissiyat öpülen, yalanan "meme" olur, can çekilince, arzu edilince, iştah kabarınca; ama verilmişse "bunlar ikimizindir" hissiyatı, öpülen, yalanan, bilmem neler yapılan o memenin sahibi olur, "sen" olursun, senin güzelliğin, lütufkârlığın olur.
  • devletler gibiler; önce küçük bir yerden başlıyorlar, sonra yüz ölçümleri genişliyor, bir süre duraksama dönemi yaşadıktan sonra çöküyorlar. hüzünlü.
  • yıllarca düşündüm kendilerine olan takıntımın nedenini, araştırmalar yaptım, kitaplar, makaleler okudum, bilim adamlarına danıştım, bilim kadınlarının memelerine baktım, nihayet bir cevap buldum kendime; ben sütten kesilememişim abi.
  • memeden bir cinse iki adet verip ötekine hiç vermemek alenen haksızlıktır.

pozitif ayrımcılığın bu kadarına sonuna kadar karşıyım.

ben tanrı olsam her cinse birer tane verir sorunu daha oluşmadan çözerdim. önümüzdeki evrende oyunuzu bana verirseniz herkesin bir memesi olacak söz veriyorum. şu andan itibaren evrenin yönetimine adaylığımı resmen koymuş bulunmaktayım. ey faniler sizden oyunuzu istiyorum.

vaatlerimi de sıralayım;
    1) herkese benden çay.
    yeni evrende çay ağaçları olacak. hem de bardağı, tabağı ve esmer şekeri ile.

2) herkese eşit sayıda meme
    evet yanlış duymadınız herkese meme veriyorum. hem de bu evrendeki gibi erkek memesi garabeti değil, bildiğiniz sevdiğiniz gerçek meme.

3) gece görüşü.
    herkese fabrika çıkışı gece görüşü özelliği. termal ve röntgen ışınlarını görebileceksiniz.

4) sınırsız ve temiz enerji
    dünya yörüngesine tarafımdan yerleştirilecek, güneş fırtınaları ile enerji üreten, iki dev rüzgargülü uydusu ile fosil yakıtlardan sonsuza kadar kurtulacaksınız.

5) dünyada adalet.
    ahirette hesaplaşma gibi yavaş işleyen adalet sistemi yerine suçun cezasının anında pat diye verileceği yepyeni bir sistem getireceğim. bela ve kaza talepleriniz hızlı bir değerlendirme ile anında sonuca ulaştırılacak. haklı gerekçe ile beddua işitenlerin tepesinden bakacağım.

6) ibadetten muaf insanlık.
    iyi niyetli, şuurlu, canlı cansız tüm varlıklarla uyumlu her canlı özgürce ömrünü yaşayabilecek. emir, yasak, ritüel yok. kitap falan da göndermeyeceğim. verdiğim bilinç ile doğruya erişin. çok sıkışırsanız bağırın sizi duyacağım.

7) enlarge your penis
    erkeklere %15 daha uzun penis ve ereksiyon hakimiyeti. cinsiyet ayrımı olarak algılanmasın türünüzün mutluluğu için hepsi.

8) cinsiyetler arası yatay geçiş sistemi.
    muhtarlıktan ikametgah ve emniyetten vukuatlı sicil belgesi getirenler istedikleri yaşta istedikleri cinsiyete geçiş yapabilecekler. evrendeki kadın erkek sayısı talebe göre tarafımdan dengelenecek.

9) ömürde damping!
    size asla yetmeyen şu anki ortalama yaşam sürenizde %20 ye varan artış.

10) ışınlanma ve uçan arabalar sorununa kesin çözüm.
    toplumun %51'i tarafından uzunca bir süre beklenip üretilemeyen buluşlar, tarafımdan dünyaya hediye edilecek. "2013 oldu nerede lan bu uçan arabalar orospu çocukları" diyen sizler daha iyi yönetilmeyi hak ediyorsunuz.

11) cennet ve cehennem yok.
    koskoca insanlarsınız cennet ve cehennem ile sizi korkutacak yahut ödüllendirecek değilim. iyi insan olursanız mutlu ve huzurlu bir biçimde bu dünyada uzunca yaşarsınız. he illa ben canlı cansız tüm varlıklara saygısız olacağım diyorsanız, yeni adalet sisteminde anında cezasını çekeceğiniz için zaman içinde tür olarak bir otokontrol oluşturacaksınızdır diye düşünüyorum. ölenler ölmüş sevdikleri ile diledikleri kadar var olmaya devam edecekler. cennet veya cehennem gibi sırf pozitif yahut sırf negatif bir alana ışınlanmayacaksınız. sonsuz bir dünyada var olmuş olan herkes var olmaya devam edecek. sıkılanlar varlığını dondurabilir ve yeniden başlatabilir.

bunlar ve daha pek çok hizmetimi yaşamak istiyorsanız lütfen önümüzdeki evrensel yönetim seçimlerinde oyunuzu bana verin. daha mutlu daha adil daha seksli bir dünya için sizin desteğinize ihtiyacım var.

haydi türkiye
    haydi vatikan
    haydi japonya

başarabiliriz!

ek;
    yalnız bir meme uğruna resmen tanrıya darbe girişiminden cehenneme gideceğim. nasıl sevimli bir organ siz oradan anlayın durumu. öteki tarafta bugünü sorarlarsa evrene demokrasi getiriyoruz bahanesiyle cezada azaltma isteyeceğim. beni bozmayın.
  • ilkokul ikinci sınıfta bir yerden meme lafının çeşitli kullanım alanlarını öğrenmişim, ayıp bir durum olduğunu anlamışım, birilerine belli etmek niyetindeyim, bir çaba içerisine girdim. ve bulduğum dahiyane fikir şu oldu, alfabedeki bütün harfleri ikişer ikişer tekrarladığında sıra m harfine gelince meme oluyor. sınıfa baktım şöyle bir, ceylan diye sarışın acaip güzel bir kız var, bende ince zekamla onu etkilemeye karar verdim. yanına gittim,

-ceylan alfabedeki harfleri böyle a a, be be, ce ce gibi ikişer ikişer tekrarlasana
    +niye ki?
    -ya sen bi tekrarla, bişeye bakcam
    +peki. a a, be be, ce ce........ke ke, le le, me me, ne ne...
    -(eee ulan meme geçti, nooldu? niye durmadı, niye gülmedi? haydaa) ee ceylan sen baştan başla ya, olmadı bu *
    +ohoo, nesi olmadı ya, niye ki?
    -ya sen bi başla tekrar, lütfen ya..
    +üff, tamam ya, a a, be be....le le, me me, ne ne
    -ehehehhhaaheh
    +ne gülüyosun be?
    -meme dedin kızım meme işte eheheh, annamadın mı?
    +ee? ne var yani?
    -hmppsss!!!

bu olayla birlikte ilkokul ikide hayattaki ilk dersimi aldım, şuydu, biz erkekler memeleri her zaman kızlardan daha ciddiye alıyoruz. teşekkürler ceylan.
  • kadınların memeleri hakkında, demin düşüdüm de..

yani tanrı kadını yarattıktan sonra eminim bakıp da "ulan bu memeyi iyi akıl ettim" demiştir.. hemen yani memeyi yaptıktan sonra kaydetmiştir bence bişey olmasın diye..

acayip hoş bişey, karakteristik. herkesinki farklı..

ve iddia ediyorum yani bi tasarım yarışması yapılacak olsa, yani insan olucak ama dişi olucak, adına kadın diyeceğiz, hadi bakalım tasarlayın deseler.. 100 tasarımcıdan hiçbirinin aklına meme gibi bir yapı gelmezdi. yani düşünsenize, düz bir göğüs var içinde organlar filan var, buna öyle bir yapı ekliyorsun ki tüm insanlık tarihi değişiyor, kılık kıyafet ona göre şekilleniyor..

hakikaten çok güzel yani düşünülmüş yapılmış olması, var olması.. işlevselliğin ötesinde bi anlamı olması..

tanrının varlığı, büyüklüğü, yüceliği için bence kusursuz bir ispattır.
  • şu http://picovery.com/post/5474626220 adresteki saatlerce izlenebilir.
  • penis boyu takıntısının bir benzerini kadınlarda oluşturmak için kullanılabilecek nesnedir. yok penisin küçük, yok ince, yok uzun gibi bir kabusu her erkeğe yaşatan kadınlardan meme ölçüsüyle intikam alabiliriz diye düşünüyorum.

memelerin küçük mü? çok mu büyük bunlar? idare eder ya, aslında ben zaten küçücük severim, vb. laflarla kadınlar üstünde baskı kurabiliriz. uzmanlar 7 cm ilişki için yeter dedikçe kadınlar 15 cm'yi beğenmez oldu arkadaşlar, şu memeye bu kadar düşkün olmayın da biraz da bu tür lafların faydasını görelim. kadınlar da penisi seviyor ama sizin memeye gösterdiğiniz ilgi ve alakanın binde birini göstermiyorlar amına koyim.

olm az kendinize hakim olun da şu bataktan çıkalım lan.
  • tersten okuyunca onunla ne yapman gerektiğini anlatan organ.
  • http://24.media.tumblr.com/…rjwmlq1qbavd3o1_500.jpg

adresinden iki tanesini görebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap