• taşak demesi falan sorun değil de..

bu aileden gelen parayla lider rollerine giren insanlar ne kadar sinir bozucu olduklarını farketmeli artık.
  • son derece sevimsiz:
    -kadinlarin cesaret anlaminda erkeklerden geri kalmadigini eril ve erkek egemen bir kavramsallastirma olan tasak metaforu uzerinden tanimliyor.
    -kaba ve zaman/mekan mefhumuna uygunsuz davranma bicimini (tv’de istedigi kelimeyi kulanabilmeyi) cesur olmak saniyor. (sen babanin kizi olmasaydin aydin dogan’a reklam vermeseydin orada o terbiyesizligi yapmana deniz bayramoglu yutkunur muydu?)
    -ben kafamdan geceni soylerim, cunku assertive bir karakterim is hayatinda diyor isveren olarak. gelsin de karsinda el pence divan duran beyaz yakali yoneticin de sana carlasin bakalim aninda kapinin onune koyuyor musun koymuyor musun o “assertive” insani.
  • cok buyuk gaftir. ben erkeklesmeden buralara geldim dedikten hemen sonra bu durumu erkeksi bir soylemle pekistirmeye calismis. yani soyle bir sey olmus.

"kadinlar erkeklesmeden de dobra olabilir, cunku asil tasak kadinlarda". o nasil bi tezatlik yav. umarim ironi yapmistir. ehehe.
  • kendisinin "taşak" lı cümlesinden sonra en eğlenceli kısım serdar kuzuloğlu'nun şarkı söylemeye çalışması olmuştur.
  • canlı yayında çıkartıp masaya vurdu kadın.
  • mesele taşak demesi değil de, söyledikleri ile tavrının tezat olması.
  • ne kadar egitimli ya da zengin ya da varlikli olsa da dobrayim,gucluyum sekli yapacak diye "tasak" demesi canli yayinda cok ayip.demesi gereken sey asil yurek kadinlarda vardir.o zaman iste ben de arkanda olurum!

seviyeyi direk 0'a cekti.ha bu onun umurunda mi ? degil.ben bunu unutacak miyim? hayir.

ek : eger erdemli,egitimli bir insan ise program bitmeden once ozur dilerim demesi gerekir.demezse o sirketi de diplomalarini da kivirsin kivirsin....sunucuya da bravo! adini unuttum ama gercekten terbiyeli ve egitimli birisi imis ozur diledigi icin.
  • abd'de üniversitede okudugu siralarda para kazanmak için kemer satmiş leydimiz, sattigi kemerlerdende 2 milyon dolar kazanmiş ve hemmmen gidip kendine bir kürk almiş canim benim yaaa!!ögrencilik zor iş valla
  • az once cnn türk'teki gundem özel programinda "ne yazık ki o taşak sadece kadınlarda var" diyen, taşaklı kadın.

edit: sorarsan bilmiyorum sormazsan biliyorum'un uyarisiyla programin ismi duzeltildi.
  • şule çet'in tecavüze uğradıktan sonra hunharca öldürüldüğü, mahkemenin bir türlü sonlanmadığı, delillerin karartıldığı bir ülkede, cumhurbaşkanını feminist ilan etmiş, altı kuru, keyfi yerinde bir servet sahibi.
hesabın var mı? giriş yap