• 45 yaşında
    70k lık banka
    malt viski siparişi vermiş
    4k'sı batakta

gel gel gel kartele gel

debe editi :
    naber
  • temsil ettiği fikriyat öyle ağır çuvallamış durumda ki, artık yediği ayarlara yanıt üretmek yerine, "hain düşman ulusalcı söylemin de dile getirdiği argümanlardan nasıl faydalanırsın" demekten başka bir sözü yok. bu çizgi, analizden yoksun, hurafeye dayalı, sığ ve sonuçta salt hükümeti aklamaya yönelik bir yere indirgemiş durumda kendisini.

"tayyibimi rahatsız etmeyin tamam mı" diye ağlayıp duruyorlar; yatacak yerleri yok.
  • akp'li değil. sosyalist de değil ama kendini sosyalist sanıyor. öte yandan, akp'li olmamasına karşın ortalama akp'liden daha tehlikeli. asıl bunun gibilerden korkacaksın.
  • adını toby e çevirmek istediler, kuntakintedir benim adım diye bağırdı vazgeçmedi.
    ağlatan insan.
  • solcu değil, affedersin, dsiplidir.
  • bir feda eylemcisidir kunta kinte. sevmediği kişi ve grupları itibarsızlaştırmak, onları nefret objesi haline getirmek için kendisini ve itibarını atar ortaya. vazgeçmiştir kendisinden. yeter ki sevmedikleri o yarattığı bataklıkta debelenip dursunlar.

(bkz: feda eylemi)
    (bkz: ne kadar rezil olursak o kadar iyi)
  • artık solcu değil. hikmetin ve hakikatin yanında. hamdolsun.

not: "ne zaman solcuydu ki? demen gardaşlar. tedrici bir dönüşümün mütekamil noktasında kunta biraderim.
  • henüz bilmese de arkasında durmaya çabaladığı kişi emrehan uslu değil. (bkz: emrullah uslu).
    yalancı taraf yazarının adını dahi doğru düzgün yazamıyor ama sosyalistçilik oynamakta da bir sakınca görmüyor.

sosyalizm kim, sen kim? (bkz: akp'li olup akp'li değilim ayağına akp'yi savunmak).
  • kaç defa yazdım; ortak hesap bu.

kullananlar:

engin ardıç

yiğit bulut

melih gökçek

sırayla yazıyorlar.

mesela benim başlığa gelip yazan kesin mekih gökçek.

dev fare paniği bakınızı veren engin ardıç.

yarıtükyarıfransızadam ile polemiğe giren de yiğit bulut.

bak mesela birazdan benim başlığa gidip; bu entariyi taklit edip bana faşik diyecek.
  • aziz dostum. önce orhan taşanlar'ın kim olduğundan bihaber zırvaladı. orhan taşanlar'ı öğrettik, bu sefer de "o öldü" dedi. ayarı alınca ilkokul savunmasına geçti. ben merzifon'da eşek kovalarken o siyaset yapıyormuş. bir ayar daha aldı. sonra da engelledi. hesabında da "ulusalcı mulusalcı" diye zırvalamış.

metin göktepe katledildikten sonra medyaya goktepe'nin sandalyeden duserek hayatini kaybettigi aciklamasini yapan polis şefini bilemeyecek kadar solcu

28 şubat valisi olarak bilinen aynı şahıstan bihaber olacak kadar siyaset bilgisine sahip darbe karşıtı.

kendisine bilmediklerini öğretenlere tahammül edemeyecek kadar demokrat.

ooouuuyyyy kunta ooouuuuiiiiyyyy:))

orantısız zekaya maruz bıraktık müthiş kültürlü dostumuzu. özür dileriz.
hesabın var mı? giriş yap