• bilmeden yedikleri için veganlıkları bozulmamıştır. tövbe edip yine yollarına devam edebilirler.

edit: ben work&travel dayken bir arkadaşım vardı fetöcüydü kendisi zaman gazetesinde staj yapıyordu, stajı bitince işe girdi orada, alkol içmez ama esrar çekerdi. orada bulunduğumuz süre boyunca pizza yemiştik üstündekini dana sucuğu sanmıştı o da mesela domuz sucuğu olduğunu bilmiyordu. sonra öğrenince "olsun bilmiyordum, müslümanlığım devam ediyor" diyerek hayatına devam etti. aynı durum bence bu veganlar için geçerli.
  • vitamin olur, protein almış olursun.
  • salaklar da hemen hatalarını kabul etmişler. itelesene "soya tavuğuydu o" diye. vizyon sıfır aq.
  • 'veganların gözü yaşlı *' yazmış bir de. evet yaşlıdır muhtemelen. çok mu komik sizce bir insanın kendi etik değerlerine aykırı bulduğu bir şeyi farkında olmadan kandırılarak yapması?
    bir benzetmeyle anlatalım: size tavuk deyip de kedi köpek eti yedirseler kıyameti koparırdınız.

edit :hemen bu entrynin altına döşemiş utanmadan 'hahaha protein olur' diye, topunuzun canı cehenneme. umarım birileri sevdiğiniz bişeyi öldürüp çaktırmadan yedirir de protein alırsınız aq moronları.

edit 2: vegansa kfc'de yemesin diyenlerden mesaj kutum çöktü, sizi şöyle alalım: (bkz: #100243641)
  • eric cartman'ı hatırlatmıştır.
    ilgili video https://m.youtube.com/watch?v=xfkixeqfqcw
  • sen hayvanın yaşamına saygı duyuyorum de, vegan ol ama kfc gibi bir markadan alışveriş yap. sen de masum değilsin.
  • bence sakıncası yok. kfc, mcdonalds, burger king gibi yerlerdeki etlerin gerçek olmadığını düşünüyorum, muhtemelen laboratuvar ortamında üretilmiş, hiçbir hayvansal gıdası olmayan şeyler.

ne zaman et yemeyerek vicdanımı rahatlatmak istesem kfc'den tavuk veya mcdonalds'tan burger yerim. hayvandan geliyor olamaz o etler.
  • niyet önemli, niyet edip vegan oldularsa allah katında hala vegan sayılırlar. neyse geçmiş olsun, allah kabul etsin.
  • bilmeden yedikleri için sorun olmayacaktır.

zira; bilmeden yedirilen bokların hattı hesabı yok.
hesabın var mı? giriş yap