• her görüsümde jenna jameson okuyup "vay cüretkar bi insanmis" diye bi irkildigim nick sahibi. bi yandan da düsünüyorum böyle bi entry'yi tanimadigin etmedigin yazara yazan sensin, kim cüretkar alo?*
  • "medusa'nın gözlerine mi baktın lan, taş olmuşsun haber vermiyorsun!!" dediğim kişi...

şöyle ki;
    ben bu hatunu bildim bileli hafif balık etinden hallice ve sürekli diyette olan bir kadındı... ama verdiği kilolar 3-5 kiloyu geçmiyordu...

en son görüşmemizden bu yana bir yıldan fazla zaman geçti... bu dönem içinde bir kaç kere buluşmaya teşebbüs etmiş olsak da, son anda çıkan manilerden dolayı bir türlü gerçekleştiremedik..

geçenlerde yine öncekiler gibi pat diye bir telefon konuşması ve "çok özledim lan, bu akşam buluşuyoruz. aynı yerde. o ağacın altında. seni beklerim öptüğün yerde" diyerek sözleştik...

geldi bu, karşımda bir taş!!... yüzünü tanımasam, "kimsiniz siz, galiba karıştırdınız beni" deyip çekip gideceğim... sen o görüşmediğimiz zaman içinde kararlı bir biçimde diyetine devam et, ve hiç bir doktor ya da spor salonu ya da ilaç yardımı olmadan, tamamen kendi iradenle 40 küsür kilo ver!!!!

görür görmez de ilk cümle "taş olmuşsun haber vermiyorsun" oldu doğal olarak...

böyle güçlü irade candan tebrik edilmez mi hııı? hatta, yirim lan!!!
  • o gurultu de nickini ilk baslangicta incesu ishani olarak anladigim insan.* (bkz: algida sicicilik)
  • f'leri bi türlü föyleyemeyen infan (bak gene föyleyemedi bak..)
  • nickini okuyunca jenna jameson olarak algıladım. o da kimse artık. beyin garip bir organ. garip olan bir sürü organ var gerçi.

bir de bu entrysi güzelmiş (bkz: #20742423) (bunu havayı dağıtmak için yazdım ama olmadı sanki.)
  • kadıköyde caferağa spor salonunun karşısında bulunan müzik stüdyosu.
    jamsession a ve jamsession b diye iki stüdyo seçeneği vardır.
    b stüdyosu camsızdır , ışıklar dilendiği gibi açılıp kapatılıp ruh haline göre ayarlanabilir. istenirse kameraya oynanır. üç kişilik eğlence sever gruplar için gayet uygundur.
  • profil fotoğrafı ile seda sayana nicki ile de jenna jemesson'a selam çakar.
  • cem çınlar'ın program adı. tam bir session programıydı aaaaah ah! (bkz: cem cinlar)
  • olay butonunda nickini görünce evlendi sandığım yazar.
  • ek$ibitionda sergilediği eserleri ile kopartan zat ı muhterem.*
hesabın var mı? giriş yap