• lan çok sinir oluyorum şu duruma lan. hani böyle bir çağdaş ekşi sözlük yazarı konsepti vardır. hani ekşi sözlükte yazarsanız taşaklısınızdır ya. yemin ederim şu başlıkları görünce "hani nerede amk?" demiyor değilim.

ulan yeri geldi mi, sikinizin doğrultusunda sevgilinizin en yakın arkadaşına sulanır, bardan her gün farklı kız kaldırır, günde 2 posta 31 çekersiniz, yoldan geçen seksi biri için beyninizde bir sürü fantazi oluşur. sabah ereksiyonu sırasında, yanınızda cinsiyeti kız olan kankanız olsa dayarsınız arkadan. gidersiniz club'a ona göz atarsınız, bunu iş atarsınız sonunda numarasını alır, bir yerlerde bir şeyler içip geceyi seksle -seks olmasa da onun temennisiyle- sonlandırırsınız.

seks size göre ihtiyaçtır. spermleriniz pipinizden çıkmazsa patlar çünkü taşaklarınız. tutamazsınız kendinizi o dürtü geldi mi. bir de üstüne "özür dilerim kendimi tutamadım/kendime hakim olamadım." gibi saçma sapan bir bahaneyle olayı kapatırsınız. kadınlar çoğu zaman (çoğu zaman-her zaman değil) karşısındakine duygusal yaklaşır. eski sevgilinizden ayrılırsınız. 2 gün sonra azıp kapısına gelip "seni çok özledim." diye girersiniz 2 posta yapar çıkarsınız. bilirsiniz çünkü hayır diyemez o, çünkü aptal, çünkü duyguları var, çünkü sizi unutamadı falan filan...

bunların hepsini bizzat yaşadım/gördüm/öğrendim. bunu okurken "yooo öyle bir şey yapmam ben." diyebilirsiniz ama eminim ev arkadaşınız/en yakın arkadaşınız/ sınıf akradaşınız/iş arkadaşınızdan biri illa ki yapmıştır. sizin için seks çok ucuzdur. o kadar ucuzdur ki, sikinizin doğrultusunda bara gidip "karı düşürme"ye çalışırken "2 biraya verdi lan" diye bir de ne orospuluğunu bırakırsınız ne de kaşarlığını. sonra "kadın hakkı- erkek hakkı" der entel dantel konuşursunuz.

ulan sanane. sen yeri geldi mi seks için bulduğun deliğe girmeye çalışan, "delik olsun da gerisi tefferruat" diyip anal ilişkiye girebilen insan değil misin? sen her tür iğrençliği yap sonra da neymiş "2 biraya vermiş"miş. ulan sen boşalacaksın diye para veriyorsun üstüne. sence hangisi daha aşağılık?

zamanın ötesine gitmeden önce not: inanın çok da sikimde
  • gerçekte böyle bir kız türü yoktur.. zaten sevişecek adam arayıp bir de üstüne yediğinin içtiğinin parasını söz konusu mala ödeten kızlar vardır..
  • hayattan ve sevişmekten keyif alan kızlardır sadece toydurlar. bütün bu toy hanımlara buradan sesleniyorum; jargonu kaşar, orospu, kevaşe olan kompleksli türk erkekleriyle yatmayın. zaten erken boşalırlar, e dur daha noluyoz olursunuz. kimseye de bişey ısmarlatmayın, hesabınızı kendiniz ödeyin. prensipli sevişin hani.
  • yatılı kuran kursu hurafesi.
  • bir kere arz talep ilişkisini göz önünde bulundurursak erkek milleti bardan hatun falan kaldıramaz, kaldıran kişi her zaman kadındır, seçen her zaman odur.. dolayısıyla taşak geçilecekse, aşağılanacaksa kaldırma özgürlüğü olanla değil, seçilmek için maymunlaşan cinsiyete göz atmak gerekir derim.. bir eğlence mekanında pistin kenarına oturun ve seyredin.. ben erkeğim o yüzden seyredin diyorum, kadınsanız zaten yaşıyosunuz.. mekanın kritik köşelerine konuşlanmış apaçiler, koluyla arkadaşını dürtüp saat sekiz yönündeki hatunlara işaret çakmalar, hatunlar dans ederken götüm götüm yanlarına ilerlemeler, dikkatlerini çekmek için ya şebek gibi dans etmeler ya da anlamsız kafa hareketleriyle eğleniyormuş görünümü vermeler, mekan iyice kalabalıksa hatunların götüne girmeler, dans ayağına vücut teması ettirmeye çalışmalar.. dans eden kız grubunun içine kaynamaya kastırmalar.. sigara molalarında peşlerinden koşup abuk subuk muhabbet kurmaya çalışmalar.. terslendiklerinde bile .mına koduğumun orospusu deyip kalaylamalar.. hatta hırsını alamayıp iki biraya göt veren diye küfür sallamalar.. uzar gider bu.. dolayısıyla acınacak bi durum varsa kimin payı daha büyük tekrar bi gözden geçirmek lazım..
  • taksim barlarında sürten "2 bira ısmarlıyım" diye ağzının suyu akan erkeklerden daha acınası değillerdir. zira onlar 2 biraya vermeyen kızları da rahatsız ediyorlar. yapan ve yaptıran durumunda da eşit olduklarına inanıyorum. zira bu durumda kimin kimi yaptığı pek belli değildir. 2 bira ısmarlayacak kadar düşmüş erkek mi yoksa 2 birayla kızı yatağa atmasıyla övünen erkek mi? ayık bir kızla birlikte olamayacak kadar acınası bu erkek arkadaşlar da bar kapılarından sap halleriyle çıkıp giderler.

ne yazıkki böyle bir döngü var artık taksim de evet. hatta bazı gençlerin taksime gitme amaçları haline bile gelmiş. 2 bira ısmarlatmak, ısmarlamak.
  • o kadar bira ısmarlanıp eve atma çabasına girildikten sonra orospu, sürtük vs. şeklinde tanımlanmasını anlayamadığım kızlar, özellikle aynı amaçla dışarı çıkmış olan erkek sırf cinsiyeti yüzünden orospu değil "ben sosyal tespit yaptım insanı" olarak nitelenirken.

(bkz: male chauvinist pig)
  • veresi gelmistir, bira bahanedir.
    (bkz: verivermek)
  • 2006'da istanbul'a geldim, yurda daha valizimi yerleştirmeden (dolabın kapağını açıp valizi içine itip, kilitledim) doğruca taksime çıktım. istanbul'a okuldan evvel 2 kere gelmiştim sadece onlar da düğün dernek olduğundan hiç gezememiştim dahi...

birlikte tercih yaptığımız ve benden 2 hafta önce istanbul'a gelen arkadaşlarım benden 1 saat sonra varabildi taksime, o arada ben kalabalığı takip ederek nevizadeyi bulmuştum çoktan...

açıkçası taksim'in, nevizade'nin başka bir büyüsü var üzerimde, vazgeçemiyorum, 4 senedir de en az haftada 1 kez taksim'e nevizade'ye çıkıyorum, bu kızlara hiç rastlamadım amına koyim... ben mi kadersizim? (taksim barlarının yüzde 90'ında bira max. 9 liradır, 18 liraya iş bağlamışız hacı, durur muyum fırsat tepmem vurarım affetmem ama yok öyle bişi...)
hesabın var mı? giriş yap