• bir elf guzelligine sahip bu insan yuregimi hop hop yerinde oynatmaktadir , televizyon basina gecip tezahurat esliginde dizi film seyreder oldum , teenage donemlerinden beri yapmadigim bir sey yapip , bulursam posterlerini odamin duvarina asacagim. hatta ne odasi , artik evim var benim , evimin duvarlarina duvar kagidi yapacagim resimleriyle.
    smallville de 3. sezonda konuk oyuncu olarak ismini gordugumde yerimden soyle bir kaykilip , sacima basima , kilik kiyafetimne ceki duzen verdim , karsisina pacavra gibi cikmayayim diye.iste boyle bir insan kendisi. hastasiyim.
  • the vampire diaries'in ekrana esir eden aktör'ü. bunu zaten biliyorsunuz. şimdi pek bilmediklerimize geçelim;

the vampire diaries dizisinin cast seçiminde damon karakteri bulunamayınca yapımcılar kendisini aramak zorunda kalmış ve ian de severek kabul etmiştir. *
    elena gilbert rolündeki nina dobrev ile dizide tanışmış ve ilişkilerini ilk başta gizli tutmaya çalışsalar da sonrasında basın tarafından doğrulanmış ve gizlenme ihtiyacı da duymamışlardır. yaklaşık 3 sene birlikte olduktan sonra mayıs 2013'te ayrılma kararı almışlardır. bu ayrılık damon&elena * fanlarını hüzne boğmuştur. ayrılmalarının sebebi kesin olarak bilinmemekle birlikte birtakım söylentiler ian somerhalder'ın ilişkileriyle ilgili ciddi bir adım atmak istemesi ama nina dobrev'in kariyerini etkileyebileceğini düşündüğü için bundan kaçınmasıdır. başka bir söylenti ian'ın aldattığı diğer bir söylenti nina'nın aldattığıdır. yani net birşey yok.
    ayrıldıktan sonra hem basın hem de fanları sürekli sosyal medya ve diğer platformlarda tekrar birlikte olmaları konusunda ısrarcı olasalar da barışmamışlardır.
    fakat ayrı da olsalar arkadaş kalmışlar birbirlerine twit mention'lamışlar, birlikte arkadaş ortamlarında instagram'dan fotoğraf paylaşmışlardır.
    hatta ocak ayında yapılan people's choice awards'da "on screen chemistry" dalında birlikte aday gösterilmişler ve ödülü birlikte almaya çıkıp küçük de olsa bir show yapmışlar konuşma sonunda ian nina'yı öpmüş ve hayranlarına ayrılmış olsalar da birbirlerinden kopmadıklarını arkadaşlıklarının devam ettiğini göstermişlerdir. magazin basını acaba barışacaklar mı diye sayfa sayfa haber yapsa da yine beklenen birliktelik gerçekleşmemiştir.
    ian somerholder yalnızca nina dobrev ile ilişkisi ile değil yardımseverliği ve hayvan sevgisi ile de ünlenmiştir. isf adıyla kurduğu vakıf ile doğa ve hayvanların korunmasına yönelik birçok çalışma yapmaktadır. sadece kendi vakfı ile değil birçok kurum ve kuruluşla birlikte hareket edip insanların farkındalığını arttıracak "save the world" etkinliklerinin içinde yer almaktadır.
    halen the vampire diaries'in 6. sezon çekimleri devam etmektedir. fakat bu sezonun son sezon olacağına dair dedikodular vardır. ian somerhalder'ın nina dobrev'in de arkadaşı olarak bilinen nikki reed'le temmuz 2014 yılından beri birlikte olması ve dizi setine nikki ile gelmesi nina dobrev'in gerilmesine yol açmakta ve yapımcıların ian'den nikki'yi sete getirmemesini istediği konuşulmaktadır. bunun sonucu olarak hem nina'nın hem de ian'nın artık the vampire diaries'den ayrılmak istediği söylenmektedir. ian ve nina artık arkadaş değildir hatta birbirlerinden epey uzaklaşmışlardır. şu anda gözler ian üzerine çevrilmiştir, sosyal medya'da sürekli nikki ile çok mükemmel bir çiftiz mesajları verme çabası eleştirilmektedir. diğer yandan 6 yıldır devam eden dizinin bitmesi ve kariyerlerinde yeni projelere yer vermek istemeleri de diziden ayrılmak istemelerinin sebebi olduğu düşünülmektedir.

magazin haberleri bu kadar. kendisi hakkında okuma yapmaktan dolayı artık "lan ne güldük be" yazısını "ian ne güldük be" okuyacak kıvamdayım magazin zehirlenmesi geçiriyorum. *!.
  • tanrı tarafından cennette dünyanın en günahsız kadınına ödül olarak verilmek üzere yaratılmış olmasına rağmen bi yanlışlık sonucu dünyaya düşmüş ve bir iblis olmuş erkek. zira kendisine bakan her kadını günaha sokar. allah'ım sen aklımı koru, tövbe yarabbim.
  • twitter bio'su: "dead guy on lost now undead on the vampire diaries. still happily contemplating man's existential dilemma..."
    hem yaki$ikli hem esprili mi yani $imdi. serdar ortac'i yaratan bunu nasil yaratiyor filan.

edit: bir de hayvan haklariyla ugra$iyormu$. ben magarama kapanip bunu biraz du$uneyim.
  • göz rengi, fan sitesinde "ought-to-be-illegal blue eyes" olarak tanımlanmış kişi.gerçekten bir insan evladının bu derece yakışıklı olması, böyle bir göz rengine sahip olması için bazı yasal düzenlemeler yapılmalı. geri kalan dünya nüfusuna yazık kardeşim.
  • kendisi tek cümleyle tanrının ustalık dönemi eseridir.
  • robert pattisondan daha karizmatik bir vampir olabilirdi oynasaydı.

edit: yıl oldu 2013 adam gitti vampire diaries diye dizi çevirdi. demek ki neymiş. beni dinlemek lazımmış. aferim :d
  • allah' ım sana geliyorum nidaları atmama sebep olan '' yaratık''. iyiki çevremde yok bunlardan, lan insan kendine insan demeye utanır be. şu kadın halimle yemin ederim benden güzel adam. hani yan yana yürüsek, karşıdan gelen bi adam laf atsa, üstüme alınırsam şerefsizim.

kanıt, cevap gibi bir şey bu be. hani siz daha neyi sorguluyorsunuz, ben böyle bişi yarattım der gibi. resim çok fena çarpabilir, baştan uyarımı yapayım.

http://justjared.buzznet.com/…der-eyes-08/fullsize/
  • o ukala, kendini beğenmiş bakışlarının hastası olduğum ünlü şahsiyet. vampire diaries'de başına birşey gelirse protesto için holivudu yıkabilirim. akıllı olsunlar.
  • oyle boyle degil, hayatimda gordugum en yakisikli insan evladi, adonis dedikleri bu olsa gerek. bir de damon salvatore gibi ustune cuk oturan karizma otesi bir vampir roluyle ekranlarimiza misafir olmaz mi, kalbimden vurdu beni, gece gunduz acip acip kendisini, hele o gomlegi acik dans edis sahnesini izliyorum. sen nasil bir seysin ya... the vampire diaries (ki hic beklemedigim derecede iyi bir dizi cikti acikcasi, hersey cok hizli ilerliyor, gereksiz uzatmalar yok) dandik bile olsa sirf bu amcanin gomleksiz, t-shirtsuz, dusuk belli 'asagi ha kaydi ha kayacak' pantolonlarla etrafta dolasmasi icin bile izlenirdi, cidden...
hesabın var mı? giriş yap