• moderatörlüğü nasıldı neydi ne değildi bilmem. zaten artık moderatör de değil. tek bildiğim, kendisi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bir hekimdir* ve eşimin hamileliği sırasında ve sonrasında sorduğum, kafama takılan ne kadar saçma sapan soru varsa bıkmadan, terslenmeden, sabırla, hatta kendi kullandığı ultrason cihazı üzerinde deneyerek, "bu benim konum değil ben bir bilene sorayım" diyerek her sorduğumu cevaplamış ve oğlumuzu kucağımıza aldığımızda da ilk tebrik edenlerden biri olmuştur.

çok iyi bir doktor olmasını geçtim, şeker gibi insandır. teşekkür ediyorum kendisine.
  • refere edilen entry silinmiş gerekçesiyle sildiği entry: (bkz: #19162703)

entry, 23.07.2012 tarihinde silindiğinde sadece "(bkz: #19090195)" halindeyken silindikten sonra güzel bir edit ahlakı örneğiyle 24.07.2012 tarihinde "çirkin de olur. (bkz: #19090195)" haline getirilmiş. entry'nin moderasyon tarihçesinden rahatlıkla görülebilir.

gereksiz işler peşinde koşanları anlam veremeyerek şaşkınlık içinde izlemekte.

e tabii gülüp geçmekte.
  • uzmanlık alanı olduğunu düşündüğünüz problemlerinizde cevap vermeyi esirgemeyen, hatalı entry girdiğinizde iyi niyetle uyaran bir iyilik perisi.
  • dark side'a geçti. :(
  • ihtiyaç anında her soruya -ne kadar saçma olursa olsun- en doğru cevabı veren yardımsever, bilgili insan.*

edit: ehm, saçma olan soru efenim, anlam kargaşası olmasın.
  • mesajlarında, hatta çaylak yaparken bile kızamadığım ex- moderatör.

onurlu duruşun temsilcilerinden biri. 12 moderatörün ortak bir karar vererek, egolarını yenerek toplu istifa etmesi...

ekşi tarihi sizi hep örnek gösterecektir
  • yunanca kadın anlamına gelir.
  • (bkz: gynecology)
    (bkz: gynecologist)
    kelimelerinin muhtemel kökü..
  • moral verici, tavsiye deposu. kendisini tanımıyorum, ama tanıştığımızda büyük bir teşekkürü hakeden sözlük yazarı.
  • kök ya da ek halinde olabilir:
    -gyne şeklinde ise:
    trichogyne:dişi üreme organı
    gyne- şeklinde ise:
    gynecology.
hesabın var mı? giriş yap