• şöyle efsane bir sahneyi barındırmaktadır şu anda tekrarı yayınlanan bölümü..

genç bir kız üniversitede kantincinin yanına gelip kahve istemektedir.. tam bu sırada bir sarsıntı olur..

kız: deprem oldu.. en fazla 4.5..

kantinci: yok canım..

kız: walla diyorum.. deprem oldu..

kantinci: yok yok.. ne istiyodun?

kız: kahve.. koyu olsun..

kantinci: akşamcıyız he? ehehe..

tam bu anda hemen kantinin önünden 3-4 metre öteden 2 kız geçmektedir ve biri telefonla konuşmaktadır.. telefondaki kızın replik: nee deprem mi olmuş.. eyvah eyvah, 4.2.. bizim çift de bunu duyar..

kantinci amca yapıştırır, richter gibisin walla ehehehe..

10 sn önce olan depremi hangi deprem ölçer ölçtü de haberi çıktı, telefonla buraya kadar geldi yarılarak izledik.. pek leziz, pek şahaneydi..
  • --- spoiler ---

genco'nun röntgenci sapık olarak gözaltına alındığı sahneden sonra beliren "31. bölümün sonu" ibaresiyle içimi titreten bir gönderme yapılmıştır.

--- spoiler ---
  • izleyenler icin dikkatinizi cekerim: basrol oyuncusuna surekli superman diyorlar ve universite kent universitesi.
    peki soyle diyeyim: clark kent.
    hey yavrum hey dakikasinda bulurum ucuzundan gondermeleri felan.

pe$inen not/edit: kendimden tiksinsem mi karar veremedim
  • son yayınlanan bölümünde esas kızın uçak bileti alırken bir amerikan klişesi yaşatması apayrı bir güzellik , şenlik olmuştur. acentedeki satış görevlisine " en uzak nereye uçuyorsunuz?" gibi şahane bir cümle kurması görevliyide dumur etmiştir. hayır arkadaş adamlar en uzak afrika kıtasında zimbabwe'ye uçsa kalkıp oraya mı gidiceksin. adamı zenciler siker orda mazallah. insan efendi efendi amerika'ya gider , ingiltere'ye gider.
  • 3-5 dakika göz attığım kadarı ile kuştepe ahalisi olan hademe, şoför ve muhtar kadrosunun üniversiteli hatunları ve öğretmenleri tokmaklama çabasını anlatan dizidir.
  • godfather filminde vito corleone beyin arkadaşlarıyla kurdukları italyadan zeytin yağı getirip ilk parayı buldukları şirket.
  • dizinin süpermeni aslında genco falan değil tibettir. nitekim imkansızlıkların adamı tibet, boğaz kıyısına piyano indirebilmekte, schubertin bilmemne kaydını dünyanın öbür ucundan getirtebilmektedir.

mohinder suresh bulamadı mı lan bunları?
  • lost hakkinda essiz bir yorum iceren dizi

--- spoiler ---

-abi butun bolumleri indirdim,surekli lost izliyorum gerisi bullshit dostum

--- spoiler ---
  • kim ne derse desin dizinin yıldızı cüneyt'tir, adamın yemediği nane kalmadı, hiç ortaya çıkmıyor, kesin senaristin akrabası filan, yoksa bu kadar üçkağıda bi açık vermemek mümkün mü yahu? ayrıca ilke kötü niyetli, tibet iyi niyetli aşık rollerinde iç baymaya devam ediyorlar, bayık bayık bakıp ben senin hep yanındayım demelerinden gına geldi. allah cezalarını versin hepsinin. ha ben bu diziyi izlediğim için allah cezamı vermiş zaten, ayrı.
hesabın var mı? giriş yap